Suchy szampon nie jest u mnie produktem niezbędnym, jednak warto mieć go w swojej łazience tak na wszelki wypadek i użyć w razie konieczności. Jakiej? Zadaniem suchego szamponu jest absorpcja serum ze skóry głowy oraz włosów i odświeżenie ich bez mycia.

Nie wyobrażam sobie by taki produkt stosować codziennie, chociaż na opakowaniu widnieje informacja do codziennego użytku. Jednak nie zastąpi on tradycyjnego mycia, nie zlikwiduje silikonów z włosów, nie odżywi ich i nie oczyści skóry głowy. Nie zalicza się on do produktów pielęgnacyjnych, raczej wyjście awaryjne w razie potrzeby. Lbiotica w swojej ofercie ma kilka tego typu szamponów a ja mam aktualnie dwa. Nie różnią się one w zasadzie niczym, są to po prostu dwie wersje tego samego produktu. Dlatego też będą opisane przeze mnie razem.

Lbiotica suchy szampon japońska wiśnia i mleko migdałowe | Lbiotica suchy szampon aktywny węgiel i acai amazońskie

Jak wspomniałam oba produkty różnią się tylko zapachem. Japońska wiśnia i mleko migdałowe  na początku pachnie nawet ładnie wiśniowo, jednak później staje się słodki i migdałowy i nie do końca przekonuje mój nos. Atywny węgiel i acai amazońskie zdecydowanie bardziej do mnie przemawia. Oba warianty zapachowe utrzymują się dość długo na włosach.

Suchy szampon Lbiotica działa tak jak powinien, czyli odświeża nasze włosy nie obciążając ich. Unosi u nasady, nie skleja i nie wysusza. Nie uczulają i moja skóra głowy nie została podrażniona. Co ważne łatwo daje się wyczesać i nie pozostawiana włosów białych śladów. Wyróżnia się pozytywnie na tle tego typu produktów. Obie wersje należą do limitowanej edycji i znajdziecie je na pewno w drogeriach Rossmann.

Czy mówiłam Wam o wypadku, któremu uległa moja przyjaciółka? Całkiem niedawno jechała rowerem przez las, niestety niefortunnie zahaczyła o korzeń i wywróciła się. W wyniku tego upadku zrobiła sobie coś w kolanie. Ból był okropny, na szczęście pomógł jej stabilizator na kolano. Taka orteza na kolano może być zarówno częścią profilaktyki, jak i stanowić element rehabilitacji po kontuzji – wszystko w zależności od konstrukcji danego modelu.

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Uroda