NewsPorady

Karta Paysafecard – co to jest i kiedy może się przydać?

Online shopping and delivery service concept.Brown paper boxs in a shopping cart with laptop keyboard on wood table in office background.Easy shopping with finger tips for consumers.
Paysafecard (PSC) to jedno z najnowszych rozwiązań, jeśli chodzi o płatności przedpłacone, tzw. prepaid. Paysafecard powstało, aby zapewnić użytkownikom większe bezpieczeństwo i anonimowość w dobie płatności internetowych. Paysafecard to skuteczna ochrona przed cyberprzestępcami. Taką kartę można podpiąć do strony internetowej lub aplikacji oferującej płatne usługi zamiast prywatnej karty kredytowej. Sprawdź, czym jest konto Paysafecard oraz co warto wiedzieć o tym systemie płatności.

Czy konto Paysafecard jest bezpieczne?

Wiele osób zastanawia się nad bezpieczeństwem konta Paysafecard. Choć rozwiązanie to powstało z myślą o ochronie użytkowników, sporo osób nadal nie jest przekonanych do takiej opcji. Zupełnie bezpodstawnie! Konto Paysafecard to pełne bezpieczeństwo podczas finalizowania różnych transakcji. Do zapłacenia wymagany jest jedynie 16-cyfrowy kod. Nie ma potrzeby podawania wrażliwych danych osobowych, które narażone są na wycieki i przedostanie się w ręce nieupoważnionych osób.

Płatności w Paysafecard

Paysafecard umożliwia płatności voucherami gotówkowymi, ale to nie wszystko. Oprócz tego możliwa jest również finalizacji transakcji za pomocą internetowego płatniczego konta Paysafecard. Bez wątpienia jest to jednym z największych atutów tego rozwiązania, dlatego tak wiele osób decyduje się na założenie własnego konta. Jak to zrobić? Wystarczy zarejestrować się na stronie. W swoim panelu będziesz miał dostęp do zakupionych kodów.

Gdzie kupić Paysafecard?

Zastanawiasz się, gdzie kupić Paysafecard? Informacje na ten temat można znaleźć w zakładce znajdującej się na stronie Paysafecard. Widnieje tam lista sklepów i punktów, w których bez problemu można nabyć taką kartę. W celu ułatwienia sobie poszukiwań warto podać miasto i kod pocztowy, a system automatycznie zlokalizuje miejsca znajdujące się najbliżej Ciebie. Do wyboru jest aż 4800 różnych miejsc, a wśród nich takiej punkty jak m.in. Żabka i wiele innych. Kup Paysafecard już dziś i ciesz się z bezpiecznych zakupów.

Kup Paysafecard online

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem karty Paysafecard, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Można to zrobić również online! W tym celu warto zajrzeć m.in. na Ceneo lub Allegro, gdzie są sprzedawane. Warto jednak mieć na uwadze to, że zakup Paysafecard online wiąże się z naliczeniem dodatkowej prowizji najczęściej w wysokości kilku złotych. Przetestuj Paysafecard – przekonaj się, jak wygląda nowoczesna metoda płatności już dziś!

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News