NewsPorady

Jak zadbać porządek w domu alergika?

Życie z alergią wcale nie bywa proste. Na pewno wie to każdy z Was kto tego doświadczył. Tym bardziej jeśli jeden z domowników jest uczulony na roztocza. Podstawa to regularne i dokładne sprzątanie, w tym odkurzanie podłóg i dywanów. A jeśli chodzi o to ostatnie to częste odkurzanie wiąże się także z częstą zmianą worków, gdyż wiadome jest, że, aby sprzątanie było efektywne worek powinien być opróżniony.

Każdy z nas przecież zna  ten zapach, który jeszcze długo po odkurzaniu może unosić się w powietrzu. A wkroczenie do takiego pokoju osoby z alergią na roztocze, oznacza – kaszel ,kichanie i podrażnienie oczu. To wszystko to reakcje alergiczne. Ale jak to możliwe, skoro przecież właśnie alergenu chcieliśmy się pozbyć? To bardzo proste – większość odkurzaczy po wciągnięciu powietrza wraz z nieczystościami z odkurzanych powierzchni i przepuszczeniu go przez filtr, niestety, wyrzuca je z powrotem na zewnątrz. Wielokrotnie niedoskonałe, jednostopniowe systemy filtrowania, źle dobrane worki oraz nieszczelne obudowy naszego sprzętu powodują, że oddawane powietrze zawiera nadal drobiny kurzu i drobnoustrojów niebezpiecznych dla naszego zdrowia.
Dlatego też szukając odpowiednich worków do odkurzaczy, nie decyduję się na pierwsze lepsze. Staram się przeglądać oferty i być na bieżąco z nowościami. W ten sposób trafiłam na stronę worwo.com. Na której znalazłam bogatą ofertę worków do odkurzaczy. A co wyróżniło właśnie worki z oferty worwo.pro na tle innych tego typu produktów?
Otóż przy alergii bardzo ważna jest filtracja, a worki do odkurzacza posiadają mikrowłókna, które są 3 krotnie bardziej wydajne niż te w workach papierowych. Wysoka jakość stosowanych materiałów oraz zaawansowanych proces produkcji w porównaniu do produktów konkurencji zapewnia filtrację lepszą o 29%. Nowe worki Anti-Odour to linia worków do odkurzaczy przeznaczona właśnie dla alergików, właścicieli zwierząt oraz dla wszystkich osób wrażliwych na przykre zapachy towarzyszące odkurzaniu. Produkt wykonany jest z nowoczesnego, syntetycznego mikrowłókna, zawierającego aktywne związki cynku, przez co nie absorbuje wilgoci i nie przepuszcza żadnych zapachów. Dodatkowo neutralizują nieprzyjemne zapachy powstające wewnątrz worka a dzięki temu redukują objawy alergii oddechowej. Dla nas były wybawieniem jeśli chodzi o częste odkurzanie.
A Wy zmagacie się z jakąś alergią lub któryś z Waszych domowników zmaga się z nią? Czy macie jakieś swoje sprawdzone sposoby? Jeśli tak to podzielcie się w komentarzach

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News