NewsUroda

Hialu Pure 3% serum z kwasem hialuronowym

Z wiekiem ilość naturalnego kwasu hialuronowego maleje, a co za tym idzie elastyczność skóry spada przyczyniając się do powstawania zmarszczek, przesuszania skóry oraz zmniejszenia jej sprężystości. Odpowiednie nawilżanie skóry, poprzez dostarczenie kwasu hialuronowego i uzupełnienie jego niedoborów może opóźnić te procesy. Dlatego dzisiejszy post będzie o pewnym serum z kwasem hialuronowym otrzymywanym w procesach biotechnologicznych.
Hialu Pure 3% serum z kwasem hialuronowym
Jest produktem o najwyższe jakości, nie powodującym podrażnień i uczuleń. Stosowany na skórę poprawia nawodnienie skóry właściwej przyczyniając się do poprawy jej elastyczności i sprężystości. Skóra staje się bardziej nawilżona i odżywiona. Regularne stosowanie opóźnia procesy starzenia, a skóra odzyskuje naturalną jędrność i blask. Stosowanie serum jako podkład pod krem nawilżający powoduje lepsze wchłanianie substancji odżywczych z kremu. Stosowany pod oczy daje efekt chłodzący i uczucie świeżości.

 

Serum stosuję już z powodzeniem od ponad półtora miesiąca. Jest ono zamknięte w szklanej buteleczce z pipetką ułatwiającą jego dozowanie. Jest gęste, przypomina żel. Nie spływa z twarzy, bardzo łatwo się nakłada i rozsmarowuje na niej. Ale nie należy przesadzać z jego ilością – raz nałożyło mi się go zbyt dużo i przy wysychaniu zostały białe ślady, coś na kształt zaschniętych łez na buzi (jeśli wiecie co mam na myśli 🙂 ). Jeśli chodzi o samo działanie to serum ma szerokie zastosowanie. Ja osobiście, można rzec, dodawałam je gdzie popadnie – idealnie sprawdzał się przy maseczkach do twarzy i na włosy. Nakładany jako baza do kremów tych dziennych i nocnych, sprawiał, że owe kosmetyki miały natychmiastowe wchłanianie i świetnie nawilżały cerę. Zdarzało mi się też dodać dwie trzy kropelki do podkładu, dzięki czemu stawał się on bardziej jedwabisty. I przykładowo podkład matowy już nie eksponował  mi suchych miejsc na twarzy, lecz bardzo ładnie prezentował się na twarzy. Dzięki tym zabiegom moja skóra stała się nawilżona, ma więcej blasku.
kosme.pl kremy z kwasem hialuronowym

kosme.pl kremy z kwasem hialuronowym

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News