NewsPorady

Hawajski sposób na czyste i pachnące pranie z Surf Hawaiian Dream

Wakacje to czas małych i dużych podróży. Wyjazdy rodzinne to niezwykła przyjemność, jednak po powrocie takie wyjazdy zwykle kończą się stertą czekającego na nas prania. Fajnie by było by podczas tej żmudnej czynności towarzyszyło nam wspomnienie wakacyjnego czasu. Czy można poczuć ten klimat piorąc ubrania? Otóż jak najbardziej tak, gdyż dzięki nowej serii Surf Hawaiian Dream, w której skład wchodzą kapsułki, płyn oraz proszek do prania, możemy znów poczuć się jak na gorących tropikalnych wyspach.

Ideą Surf Hawaiian Dream było uprzyjemnienie nam prania, poprzez piękny zapach i doskonałą czystość. Można w nim prać zarówno ubrania białe, jak i kolorowe. To zaoszczędzi nam na pewno pieniądze, gdyż nie ma potrzeby kupowania dodatkowych środków do prania. Kompozycja zapachowa w Hawaii Dream jest niezwykłą, zmysłową mieszanką tropikalnych nut. Mamy tu zarówno soczystego melona, jak i czerwonych owoców.

Proszek do prania Surf Hawaiian Dream to produkt uniwersalny przeznaczony do prania zarówno białych, jak i kolorowych ubrań. Jego zadanie to zapewnienie idealnej czystości. Po upraniu tkaniny stają się miękkie w dotyku. Utrzymuje się na nich piękny, owocowy zapach. Proszek bardzo wydajny w użyciu.

Żel piorący Surf Hawaiian Dream

Żel piorący Surf Hawaiian Dream również przeznaczony do prania białych i kolorowych tkanin.
Zapewnia im świeżość i piękny, owocowy zapach. Aby trwał on jak najdłużej, ulotny zapach ukryto w specjalnych mikrokapsułkach, które pękają i uwalniają aromat w trakcie pocierania tkaniny podczas prania. Wydajność żelu jest spora, gdyż na jedno pranie potrzebujemy tylko jedną nakrętkę. Pozwala na to jego skoncentrowana formuła. 1 litr żelu wystarcza na 20 prań, a 3 litry, aż na 60.

Kapsułki do prania Surf Hawaiian Dream

 

Taka forma dozowania detergentu do prania jest idealna, gdyż zaoszczędza czas i jest niezwykle wygodna. Nie potrzebujemy odmierzać wyznaczonej ilości proszku, wszystko co potrzebne mamy zamknięte w jednej kapsułce, którą wrzucamy do bębna wraz z praniem. Kapsułki nadają się do prania białych oraz kolorowych ubrań. Pranie jest czyste i pachnące pięknym tropikalnym aromatem.

Znacie serię produktów Hawaiian Dream od Sufr? Czy zapach przypadł Wam do gustu?

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News