NewsPerfumy

Glantier – świat perfum

Całkiem niedawno stałam się posiadaczką perfum Glantier. Była to jak dla mnie, nieznana dotąd firma, jednak skuszona dobrymi recenzjami postanowiłam się z nią zapoznać bliżej. Firma Glantier posiada w swojej ofercie odpowiedniki znanych perfum. Jeśli dbasz o domowy budżet, a jednocześnie uwielbiasz pięknie pachnieć to ta propozycja jest jak najbardziej dla Ciebie.

 

Na stronie znajdziemy szeroki wybór perfum, zarówno dla niej jak i dla niego. Ja zdecydowałam się na perfumy dla siebie. Wybrałam odpowiednik zapachu, który dobrze znam, tak abym mogła porównać zamiennik z oryginałem. Mój wybór padł na numer 545 z grupy zapachowej kwiatowo-owocowej. Jest to odpowiednik perfumy Chanel Chance – jednej z moich ulubionych perfum.
Nuty głowy to
grejpfrut, pigwa.
Nuty serca: jaśmin, hiacynt.
Nuty bazy: piżmo, irys,
cedr virginia, ambra.
Flakonik w jakim dostałam perfumy jest pojemności 50ml, wielkość w sam raz do torebki. Jego wygląd jest prosty, ale dzięki temu też elegancki w swej prostocie. Co do trwałości zapachu – jestem bardzo miło zaskoczona. Używając zamiennika byłam przekonana, że po maksymalnie godzinie nie będzie po nim śladu, jednak miło mnie rozczarował. Zapach długo utrzymuje się na skórze (do 8h) a jego nuty są odpowiednie do nut oryginału. Cena, w porównaniu do jakości jest bardzo atrakcyjna. Myślę, że po zużyciu tego flakonika, na pewno sięgnę po następny.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News