ModaNews

Gdzie kupić buty najtaniej?

Całkiem niedawno pisałam Wam o tym, że jestem w trakcie kompletowania garderoby na lato – zaczynając od ubrań a kończąc na butach. Trochę tego jest, a więc jeśli by dodać wszystko do siebie to uzbiera się całkiem spora suma. Dlatego też zawsze robiąc zakupy nie kupuje wszystkiego w „pierwszym lepszym” sklepie, staram się porównać ceny konkretnej rzeczy w różnych sklepach i wybrać tą najkorzystniejszą dla mnie. Tak, między innymi, robię też w przypadku kupna nowej pary butów i uwierzcie mi ten sam model może w różnych sklepach różnić się ceną, nawet znacząco. Dlatego od niedawna zanim podejmę decyzję o zakupie sprawdzam wszystko na stronie Kixpoint.com .
Dla tych, którzy jeszcze nie znają tej strony – Kixpoint jest wyszukiwarką, pozwalającą na znalezienie wybranego modelu sneakersów, poprzez zlokalizowanie wskazanego modelu w asortymencie różnych sklepów. Mamy tu do czynienia z porównywarką cen i rozmiarów, dzięki której bardzo szybko i łatwo znajdziemy interesujący nas model butów. Wystarczy, że określimy konkretną parę obuwia a wyszukiwarka przeniesie nas bezpośrednio do sklepu,w którym znajdują się produkty takich marek jak Adidas, Nike, Puma. Oprócz tak popularnych marek można znaleźć także buty Asics, Converse,Jordan, New Balance, Reebok, Converse, Asics, Vans, Under Armour, Kangaroos, Jordan Brand, Timberland, Diadora i wiele innych.
Skoro mowa o Sneakersach to przeglądając tą stronę uświadomiłam sobie, że właśnie ich mi brakuje. Wybrałam model Vans Old Skoll Vintage – białe buty z czerwoną falą, które wyszukiwarka Kixpoint znalazła mi w jednym sklepie. Po kliknięciu na sklep, mogłam przejść do niego i dokonać zakupu. W moim przypadku widziałam tylko jedną cenę. Jednak, gdy znajdziemy model obuwia dostępny w kilku sklepach, to analogicznie zobaczymy również więcej cen np. Nike Kyrie 4 Year of the Monkey, który jest dostępny w 2 sklepach posiada dwie różne ceny. Wybór jak wiadomo jest prosty – wybieramy najkorzystniejszą. W tym przypadku cena pomiędzy jednym a drugim sklepem różni się bardzo – ponad 100zł. Pomyślcie, ile byśmy przepłacili, gdybyśmy nie skorzystali z wyszukiwarki. Szok, prawda?
Jeśli na jednej parze możemy zaoszczędzić tyle to co, gdy kompletujemy garderobę również pozostałych domowników. Uzbiera się na pewno niezła sumka, za którą możemy na przykład kupić sobie coś dodatkowego. Ja bardzo chętnie wybieram właśnie taką opcję, a Wy?
Znacie tą wyszukiwarkę? Korzystaliście już z czegoś podobnego?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda