ModaNews

Jaki prezent na urodziny dla niej? Biżuteria kobieca

Gal-art biżuteria
Gal-art biżuteria

Zapewne męskie grono czytelników mojego bloga nie raz zastanawiało się, jaki kupić prezent na urodziny dla niej. Oczywiście ten mały problem nie dotyczy tylko panów, nie raz sama myślałam o tym co będzie dobrym podarunkiem dla mamy, siostry czy przyjaciółki. Zawsze doskonale sprawdzała się biżuteria, a dokładniej bransoletki srebrne. Jakie wybrać?

Do wyboru jest ich naprawdę wiele, różnią się dodatkami, rodzajem łańcuszka i kształtem zawieszek. Ja dziś chcąc ułatwić Wam wybór, pokażę moje propozycje, pochodzące ze sklepu Gal-art. Być może któraś z nich wpadnie Wam w oko, tym samym pomoże w decyzji, jaki kupić prezent na urodziny dla niej.

Gal-art biżuteria

Gal-art biżuteria

Jeśli ulubionym kolorem obdarowanej jest kolor niebieski, to z pewnością spodobają się jej bransoletki właśnie w tym kolorze. Do wyboru są modele złożone z szafirowych fasetowanych kul, a także większych w kolorze niebieskim jasnym bądź ciemniejszym w połączeniu z szarością. Istnieją przesądy na temat tego, że biżuteria w szafirowym kolorze przynosi szczęście podczas ważnego spotkania firmowego. Kto wie, może i Wam się uda.

Gal-art biżuteria

Gal-art biżuteria

Kolor czerwony to jeden z najrzadziej występujących kolorów w świecie kamieni. Dlatego każda kobieta lubi mieć w swojej kolekcji coś czerwonego. Czerwone kamienie mają piękną ognistą barwę przyciągającą wzrok. Do tego wyglądają wprost oszałamiająco podczas specjalnych okazji. Czerwony kolor symbolizuje pewność siebie, odwagę, witalność i aktywność.

Gal-art biżuteria

Gal-art biżuteria

Zielony kolor w biżuterii przywodzi na myśl coś odwiecznego i niezmiennego.
Dlatego też bransoletki w tej barwie sprawdzą się, jeśli chcemy zapewnić ukochaną o swojej wiecznej miłości. Zielony kolor symbolizuje dobrobyt i płodność. Osoba nosząca zieloną biżuterię na pewno doceni nasz podarunek.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda