Zapewne męskie grono czytelników mojego bloga nie raz zastanawiało się, jaki kupić prezent na urodziny dla niej. Oczywiście ten mały problem nie dotyczy tylko panów, nie raz sama myślałam o tym co będzie dobrym podarunkiem dla mamy, siostry czy przyjaciółki. Zawsze doskonale sprawdzała się biżuteria, a dokładniej bransoletki srebrne. Jakie wybrać?

Do wyboru jest ich naprawdę wiele, różnią się dodatkami, rodzajem łańcuszka i kształtem zawieszek. Ja dziś chcąc ułatwić Wam wybór, pokażę moje propozycje, pochodzące ze sklepu Gal-art. Być może któraś z nich wpadnie Wam w oko, tym samym pomoże w decyzji, jaki kupić prezent na urodziny dla niej.

Gal-art biżuteria

Gal-art biżuteria

Jeśli ulubionym kolorem obdarowanej jest kolor niebieski, to z pewnością spodobają się jej bransoletki właśnie w tym kolorze. Do wyboru są modele złożone z szafirowych fasetowanych kul, a także większych w kolorze niebieskim jasnym bądź ciemniejszym w połączeniu z szarością. Istnieją przesądy na temat tego, że biżuteria w szafirowym kolorze przynosi szczęście podczas ważnego spotkania firmowego. Kto wie, może i Wam się uda.

Gal-art biżuteria

Gal-art biżuteria

Kolor czerwony to jeden z najrzadziej występujących kolorów w świecie kamieni. Dlatego każda kobieta lubi mieć w swojej kolekcji coś czerwonego. Czerwone kamienie mają piękną ognistą barwę przyciągającą wzrok. Do tego wyglądają wprost oszałamiająco podczas specjalnych okazji. Czerwony kolor symbolizuje pewność siebie, odwagę, witalność i aktywność.

Gal-art biżuteria

Gal-art biżuteria

Zielony kolor w biżuterii przywodzi na myśl coś odwiecznego i niezmiennego.
Dlatego też bransoletki w tej barwie sprawdzą się, jeśli chcemy zapewnić ukochaną o swojej wiecznej miłości. Zielony kolor symbolizuje dobrobyt i płodność. Osoba nosząca zieloną biżuterię na pewno doceni nasz podarunek.

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda