NewsPoradyŚlub

Fotobudka – nie tylko na wesele

Na pewno wielu z Was kojarzy tą popularną ostatnio atrakcję weselnych przyjęć jaką jest fotobudka. Jednak okazuje się, że nie jest ona tylko przeznaczona na ślub, ale również moda na jej zamówienie weszła na studniówki, połowinki czy też przyjęcia urodzinowe.
Jest to świetna zabawa dla każdego – małego czy dużego gościa, a oprócz tego podczas takiej zabawy w fotobudce wynosimy pamiątki w postaci zdjęć. Te zostaną z nami na lata.

Fotobudka na wesele

Fotobudka to propozycja dla każdego, kto lubi się świetnie bawić. Możemy w niej nie tylko zrobić zdjęcia, ale także przy użyciu odpowiednich programów stworzyć oryginalne GIFy lub nagrać krótki filmik. Oczywiście potem możemy przesłać swoje dzieło na telefon albo udostępnić w sieci do wglądu przez znajomych. Wszystkie zdjęcia imprezowe można też od razu wydrukować, otrzymując zabawną pamiątkę z imprezy.
Nie wiem czy wiecie również o istnieniu pewnego rodzaju fotobudki jakim jest fotobudka Light Ring, czyli rozrywka inna niż wszystkie. Dlaczego jest inna? Otóż w tradycyjnym wydaniu jest to tylko kabina do wykonywania cyfrowych zdjęć, które są drukowane na eleganckim papierze bezpośrednio po ich zrobieniu. Tutaj mamy natomiast inną, bardziej zaawansowaną technologicznie maszynę imprezową. Tutaj możemy wybrać zarówno zdjęcia, GIFy oraz filmiki.
To nietypowa budka na zdjęcia, z której jednocześnie może korzystać kilku gości naraz. Oryginalne fotki drukowane są w pakietach, dzięki czemu goście otrzymują wydruk, złożony z kilku zdjęć. Jednak to nie wszystko, gdyż razem z fotobudką otrzymujemy również niezwykłe, zabawne rekwizyty. Zapewne zastanawiacie się czy podczas robienia zdjęć zdążycie się w nie przebrać. Spokojnie wszystko zostało przemyślane. Odstępy między zdjęciami wynoszą kilka sekund i przebranie się oraz przyjęcie odpowiedniej pozy nie stanowi problemu, zamiast tego staje się niezwykle fajnym wyzwaniem.

Co myślicie o takiej fotobudce? Wynajęlibyście ją ą na swoje przyjęcie?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News