DzieckoNews

Fajne i niedrogie – zabawa z Wader

Gdy za oknem jest zimno i pada deszcz poszukujemy z Julą alternatywnych zajęć w zastępstwie spaceru. Szukamy zabaw, które zainteresują dziecko na dłużej niż przysłowiowe 5 minut.
Ostatnio naszym strzałem w dziesiątkę na dłuższe posiedzenie okazały się zestawy „zabawowe” Friends on the Move firmy Wader.  Miałyśmy do dyspozycji 3 różne zabawki z tej serii.
Zabawę z Wader rozpoczęliśmy od friends on the move – trasy 2.7m. Jula razem z tatą zbudowała trasę, po której mogły poruszać się dołączone do zestawu dwa samochodziki. Budowanie może odbywać się na różne sposoby. Trasa może przybierać różne kształty a dzięki zastosowaniu sprytnego systemu połączeń, możemy ją przenosić w różne miejsca bez jej demontażu. Zabawa była przednia! Szczególnie podobało się Julce gdy puszczaliśmy po trasie samochodzik z napędem.
No cóż zabawka może mało „dziewczyńska” jednak spodobała się nam bardzo, gdyż Julka na razie jest w fazie fascynacji autami. Na lalki przyjdzie jeszcze kolej 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

Domek edukacyjny z klockami w kształcie różnych figur geometrycznych. Wprawdzie tego typu zabawek u nas dostatek, ale zawsze to jakaś nowość w domu :). Domek jest poręczny. Kształtki bardzo łatwo wchodzą w swoje miejsce. Dziecko nie musi używać siły do ich „wpychania” do środka. Wszystko jest bardzo kolorowe, nie ma ostrych kantów. Zabawa jest w pełni bezpieczna.

 

 

 

 

 

 

 

Na koniec został nam zestaw klocków składający się z 33 elementów. Tu przy budowie pomocny był tata. Klocki są fajne, dobrze trzymają się w dłoni dziecka. Nie wyślizgują się. Trochę ciężko jest odczepić jeden od drugiego – sama Julka nie mogła z tym sobie poradzić, no ale od czego jest tata :). On zawsze służy pomocą. Budowanie może odbywać się na wiele sposób, ogranicza nas tylko wyobraźnia i ilość klocków ;).

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie zabawki widoczne na zdjęciach oraz wiele innych dostępne na stronie Wader w przystępnych cenach. No bo fajnie nie musi wcale być zawsze drogie.

A gdy dziecko się bawi, mama ma więcej czasu na domowe porządki. Jako, że w moim domu są dość wysokie sufity to przykładowo wieszanie firanek potrafi sprawić niemały kłopot. Dlatego też jak się tylko wprowadziliśmy, pierwsze co to zakupiliśmy drabinkę, która umożliwia dostanie się bez trudu do wysoko położonych miejsc. Znaleźliśmy ja na https://sklep.drabiny.info/

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dziecko