NewsPorady

3 pomysły na foto prezent

Prezent wielkanocny dla dzieci
Prezent wielkanocny dla dzieci

Odkąd pamiętam uwielbiam robić zdjęcia. Oczywiście najwdzięczniejszą osobą do fotografowania jest moja córka. Na syku mam chyba z milion jej zdjęć i wcale nie zamierzam przestać. Zdjęcia są świetną pamiątką a także idealnym prezentem na wiele okazji. Dziś podpowiem Ci jak ze zwykłego zdjęcia zrobić niepowtarzalny foto prezent.

Zdjęcie w ramce

Zdjęcie w ramce może brzmi banalnie, jednak wcale takim banałem nie jest. Wystarczy, że zwykłą, drewnianą ramkę ozdobicie według własnego uznania. To sprawi, że będzie nie tylko pięknym, ale również niepowtarzalnym prezentem. Idealna na każdą okazję. Pięknie ozdobi ściany czy też półki.

Fotokalendarz

Kalendarz złożony z kolażu zdjęć to kolejny świetny pomysł na foto prezent. Jest dostępny w różnych formatach. Możemy go wykonać w dużym rozmiarze z podziałem na miesiące. Wtedy fajnym pomysłem będzie dodanie zdjęć tematycznie i zgodnie z porą roku, którą przedstawia strona kalendarza. Możemy także wybrać format mniejszy, do postawienia na biurko. Zajmuje zdecydowanie mniej miejsca i jest poręczniejszy, jednak wciąż stanowi świetną pamiątkę.

Puzzle ze zdjęcia

Jeśli osoba obdarowana lubi układać puzzle to takie puzzle ze zdjęcia będą strzałem w dziesiątkę. Do wyboru mamy różne formaty, ze względu na ilość wybranych elementów. Puzzle z własnym zdjęciem to także idealny sposób na trenowanie umysłu podczas układania. Po skończonej pracy mamy przed sobą piękną fotografię, która przywoła wspomnienia z nią związane. Tym bardziej jeśli zdjęcie będzie niespodzianką i dowiemy się co jest na nim przedstawione dopiero po ułożeniu prezentu w całość. Możliwości jest naprawdę wiele, każda z nich na pewno wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

Niezależnie od tego, który wariat wybierzemy na pewno stworzymy niepowtarzalną pamiątkę. Zdjęcia to świetna opcja zatrzymania cudownych chwil w kadrze. Wystarczy na nie spojrzeć a nasza pamięć przywoła wspomnienia związane z danym obrazem. Po więcej inspiracji zajrzyjcie na https://puzzle4u.pl/

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News