NewsUroda

Eveline Cosmetics Liquid Control HD – podkład do twarzy, lepszy od Catrice?

Eveline Cosmetics Liquid Control HD
Eveline Cosmetics Liquid Control HD

Wiele słyszałam o podkładzie od Eveline Cosmetics Liquid Control HD i w końcu sama postanowiłam go wypróbować. Bardzo często jest on porównywany do Catrice
HD liquid. Czy okaże się lepszy, czy gorszy? Oba dostępne na notino.pl

Eveline Cosmetics Liquid Control HD

Innowacyjny podkład od Eveline Cosmetics to nowej generacji dzięki płynnej, nietłustej i niezwykle lekkiej  konsystencji zapewnia maksymalnie naturalny efekt “drugiej skóry”. Doskonale kryje i długotrwale matuje do 24h, bez efektu maski. Idealnie wyrównuje koloryt, zapewniając rezultat udoskonalonej cery – “baby face effect”. Aplikowana pipetką, satynowa formuła pozwala precyzyjnie kontrolować stopień krycia.

Eveline Cosmetics Liquid Control HD

Eveline Cosmetics Liquid Control HD

Podkład ukryty jest w szklanej, dość masywnej buteleczce z pipetką. Z wyglądu do złudzenia przypomina kultowy Catrice i od razu nasuwa się pytanie, czy będzie on porównywalny do niego, czy może nawet lepszy? Domyślam się, że podobieństwo w wyglądzie buteleczki obu podkładów jest celowym działaniem producenta. Do wyboru mamy 6 odcieni – ja zdecydowałam się na Sand Beige i okazało się, że trafiłam w dziesiątkę. Jeśli chodzi o konsystencję, jest ona dość rzadka, jednak to plus, gdyż bez problemu rozsmarujemy go na twarzy. Możemy do tego użyć gąbeczki, pędzla lub po prostu opuszków naszych palców. Jeśli chodzi o krycie, to nie jest ono zbyt mocne, więc osoby z widocznymi niedoskonałościami mogą poczuć niedosyt.

Eveline Cosmetics Liquid Control HD

Eveline Cosmetics Liquid Control HD

Jeśli chodzi o mnie, to krycie, które zapewnił, zdecydowanie mi odpowiada. Nie mamy efektu maski na twarzy, a wręcz przeciwnie całość wygląda naturalnie i nic się nie świeci. A na tym zależało mi najbardziej, gdyż jestem “szczęśliwą” posiadaczką cery tłustej i efekt matu to coś, na czym mi najbardziej zależy. Tutaj otrzymałam go na około 5-6h co dla mnie jest efektem bardzo zadowalającym. Oczywiście jak się pewnie domyślacie, skoro matuje, to może podkreślać suche skórki, dlatego też dobrze jest zrobić peeling przed jego nałożeniem. Ja peelinguję skórę systematycznie więc nie jest to dla mnie problemem.

Podsumowując podkład Eveline Liquid Control HD zdecydowanie przypadł mi do gustu. Spełnił on wszystkie wymagania jakie mu stawiałam. Myślę, że zagości u mnie na dłużej i na dzień dzisiejszy zaliczam go do dobrych podkładów w przystępnej cenie. A czy Wy już zdążyłyście go poznać?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News