LifestyleNews

Dzień Matki – moje świętowanie z Mygiftdna

Od dwóch lat Dzień Matki to także moje święto :-). Dlatego dziś pokaże Wam moje prezenty z okazji tego święta. Przyszły do mnie trochę szybciej, więc może, dzięki temu, będą też dla Was inspiracją na pomysł na prezent dla Mam :-).
Mama od lat jest kojarzona między innymi z pysznym, ciepłym posiłkiem lub słodkim ciastem. Tak też jest i u mnie w domu. Kuchnia to moje królestwo. Nie lubię się nim dzielić z nikim (oprócz mojej 2latki, gdyż zawsze dzielnie i chętnie pomaga mi we wszystkim). Dlatego też moje prezenty są związane właśnie z przygotowaniem posiłków ;-). W końcu to ja dwoję się i troję, żeby wszystko smakowało mojej rodzinie.
Moje prezenty są wyjątkowe, oczywiście głównie przez to, że zostały wybrane przez moją córkę i męża, ale też dlatego, że mają możliwość personalizacji. Co dostałam? Taki mały niezbędnik w kuchni, czyli deskę do krojenia – Kuchnia Mamy – MyGiftdna ! Deska jest wykonana ze sprasowanej trawy bambusowej, co czyni każdą deskę jedyną w swoim rodzaju – nie znajdziemy dwóch identycznych desek! Jej wymiary to 24 x 32.5cm. Deska jest piękna, ozdobiona indywidualnym grawerem. Będzie ozdobą w mojej kuchni – aż szkoda mi na niej kroić – jednak nie ma obaw, gdyż charakteryzuje ją wysoka wytrzymałość, na poziomie litego drewnem bukowym.

 

 

 

 

 

 

Kolejnym prezentem są cudowne mini wałki do ciasta Animals z grawerami zwierząt. Odcisną one cudowne wzory motylka, konika oraz kotka na domowych ciasteczkach. Drewno bukowe zapewni użytkowanie wałka przez długie lata. Wałki są długości 23cm, jest to idealna długość, gdyż ciastka robimy razem z córką Julką i taki mini wałek doskonale będzie mieścił się jej w rączkach. Na pewno będzie przy tym mnóstwo zabawy, szczególnie, że jest wielbicielką zwierzątek wygrawerowanych na wałeczkach. Śledźcie naszego bloga, gdyż niebawem ukaże się post z przepisem na pyszne ciasteczka wykonane przy użyciu właśnie tych wałków. 🙂

 

 

 

 

 

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle