Catering dietetyczny aktualnie jest bardzo doceniany przez zabieganych pracowników wielkich korporacji, nie mających czasu na dobranie zbilansowanych posiłków. Jednak czy tak na prawdę warto jest z niego korzystać i zrewolucjonizować swój jadłospis. Z wielkiego chaosu różnych dań przerzucić się na porcje idealnie odmierzone i przygotowane przez dietetyka?
catering dietetyczny

 

Zacznijmy może od tego czym jest catering dietetyczny? Otóż jest to inaczej spersonalizowana dieta robiona pod nasze konkretne zamówienie. To kilka idealnie odmierzonych posiłków – zazwyczaj jest ich 5. Dostarczane są nam rano, każdy w zamkniętych hermetycznie opakowaniach. Przygotowanych tak, abyśmy mogli zabrać je ze sobą do pracy i nie martwić się posiłkami przez cały aktywny dzień. Catering dietetyczny ma wiele sposobów personalizacji diety. Możemy wybrać dogodny dla nas pakiet, czyli wersje wegańskie, wegetariańskie, bezlaktozowe i bezglutenowe.Będąc w Warszawie sama szukałam firm oferujących catering dietetyczny i natrafiłam na apeteat.pl . Apet’eat wyróżnia się na tle innych firm przede wszystkim idealnie dobraną załogą, dbającą o naszą dietę. Każda z tych osób to ekspert w swojej dziedzinie – dietetycy, psychodietetyk oraz szef kuchni. Służą pomocą i mają odpowiedzi na nurtujące nas pytania związane z cateringiem dietetycznym. Dokładają oni sporych starań, aby codzienny posiłek był zdrowy, świeży oraz odpowiednio zbilansowany, a także smaczny. Wszystko przygotowane z wysokiej jakości składników. Ja byłam zadowolona, a mój brzuch dziękował mi każdego dnia.

Skoro już wiecie jaką firmę wybrałam ja to powiem Wam teraz o zaletach takiego cateringu dietetycznego. Oczywiście podstawową zaletą jest duża oszczędność czasu, który jak wiemy jest cenny. Nie musimy kupować produktów, gotować dań, ale też obliczać kalorii i proporcji makroskładników. Wszystko to robią za nas specjaliści. Każdego dnia otrzymujemy inne danie, przez co mamy do czynienia z różnorodnością w diecie, nie musimy kolejny dzień z rzędu jeść odgrzewanego kotleta ;). Taka dieta wpływa także na utrzymanie regularności w naszych posiłkach. Mamy wszystko gotowe na czas, nie szukamy już wymówek na niejedzenie.
Przestajemy jeść w biegu i byle co, na szybko. Otrzymujemy zdrowy posiłek w domu, miejscu pracy czy gdziekolwiek indziej. Nawet, gdy dopada nas zmęczenie i nie mamy już siły na nic, nasz posiłek czeka i jemy regularnie. Nasz catering możemy zamówić na wszystkie dni w miesiącu, bądź wybrać jedną opcję na przykład bez weekendów, gdy chcemy sami zaszaleć w kuchni. Wszystko jest elastyczne.
Patrząc na te wszystkie plusy, ja uważam, że taki catering jest idealnym rozwiązaniem jeśli nie mamy zbyt dużo czasu na gotowanie, czy jesteśmy w obcym mieście na wyjeździe. To idealne koło ratunkowe na trudny czas. Czy korzystaliście już z takiej opcji? Jakie są Wasze opinie?

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News