NewsUroda

Debby – Powder Experience Mat&Fix

W ostatnim czasie miałam możliwość wypróbowania kilku z kosmetyków kolorowych marki Debby. Marka ta pochodzi z włoskiego koncernu Deborah Group. Dziś chciałabym opowiedzieć Wam o jednym szczególnym kosmetyku z tej grupy, który zasłużył zdecydowanie na wyróżnienie. Mowa będzie o prasowanym pudrze Powder Experience Mat&Fix Powder.

 

 

Jedwabisty, transparenty puder idealny do wszystkich typów skóry. Redukuje błyszczenie, optycznie zmniejsza drobne zmarszczki i niedoskonałości. Może być stosowany na makijaż lub samodzielnie. Niezwykle miękki perfekcyjnie wnika w skórę tworząc porcelanową, matową powłokę. Testowany dermatologicznie. Wzbogacony o: Puder ryżowy – naturalny efekt i matowe wykończenie, Jedwab ryżowy przeciwko błyszczeniu, Sproszkowane kamienie szlachetne.

 

Prasowany puder został umieszczony w małym, eleganckim pudełeczku. Jego gramatura to 8,5g. Posiada delikatny, nienachalny zapach. Kolor pudru, który posiadam to biały. Jego transparentność zapewnia nam aksamitne wykończenie naszego makijażu, a dodatkowo przedłuża on jego trwałość. Po aplikacji na twarz staje się na niej niewidoczny. Efekt jaki możemy dzięki niemu uzyskać to zmatowiona cera, co było idealnym i pożądanym przeze mnie efektem podczas fali upałów tego lata. Dodatkowo także daje efekt wygładzonej skóry. Puder nie zapycha i spokojnie utrzymuje się bezproblemowo przez kilka godzin w ciągu dnia. Myślę, że będzie on idealnym kosmetykiem dla osób stawiających przede wszystkim na naturalny wygląd, a także zniwelowania święcenia skóry.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News