NewsUroda

Czarny peeling z aktywnym węglem Sadza Soap

Jakiś czas temu miałam okazję używać mydło od Sadza Soap, równie czarne jak peeling, który dziś Wam pokażę. Mydło bardzo mnie zadowoliło, dlatego też z chęcią sięgnęłam po kolejny produkt. Jeśli jakimś cudem przegapiliście wpis o którym wspomniałam to znajdziecie to Tutaj

Peeling do ciała z węglem aktywnym
Czarny jak węgiel, z dodatkiem węgla aktywnego. W klasycznie czarnym opakowaniu z żółtym nadrukiem: bardzo sexy. Sadza Soap Peeling łączy nowoczesność z tradycją i łamie stereotypy (to węgiel, który myje). Doskonały, bardzo zdrowy kosmetyk. Podobnie jak wszystkie kosmetyki z rodziny Sadza Soap jest wolny od SLS, SLES, MPG, PEG i parabenów. Nie ma więc syntetycznych środków, chemicznych konserwantów, substancji nawilżających i innych szkodliwych emulgatorów, sztucznych barwników czy aromatów. Za to zawiera węgiel aktywny, najbardziej naturalny czynnik oczyszczający na świecie. Łączy go z certyfikowanymi olejami organicznymi (słonecznikowym i kokosowym), zawiera też certyfikowaną organiczną glicerynę i wyciąg z ziaren palmowych oraz dodatkowo sól morską naturalnie odparowywaną w salinach na portugalskim wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego. Sadza Soap Peeling to 100% natury: dla dzieci, alergików, vegan i osób z wrażliwą skórą. Dla wszystkich.

 

Peeling zamknięty jest plastikowym opakowaniu, z nakrętką, o pojemności 250ml. W środku mamy zawartość – czarny jak węgiel kosmetyk. Na powierzchni peelingu znajdują się oleje: kokosowy oraz słonecznikowy. Po nabraniu odpowiedniej ilości kosmetyku ukazują się nam drobinki peelingujące złożone z aktywnego węgla w połączeniu z solą morską naturalnie odparowaną w salinach na portugalskim wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego.

Produkt jest bezzapachowy, czyli powinien spokojnie odpowiadać nawet najwrażliwszym noskom. Jeśli chodzi o działanie to jest to najsilniejszy peeling jaki dotychczas miałam – co jest świetne bo właśnie na to liczyłam. Nie przepadam za delikatnymi drobinkami, które praktycznie są ciężko wyczuwalne i tak naprawdę słabo sobie radzą z oczyszczaniem skóry. Peelingu jest odpowiedni do stosowania na ciało. Idealnie sprawdza się przy usuwaniu martwego naskórka. Ze względu na swój niecodzienny kolor podczas jego stosowania wanna, jak i woda zabarwiają się na szaro, jednak bez obawy, wszystko się doskonale spłukuje.

 

Peeling do ciała Sadza Soap to w 100 % naturalny peeling. Przeznaczony do pielęgnacji i oczyszczania całego ciała. Skóra po jego użyciu jest perfekcyjnie oczyszczona i gładka. Możemy bez obawy stosować go przy codziennej kąpieli.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News