ModaNews

Coś dla mam czyli Angielska Moda KARKO

Jak już wspominałam mój cały świat to Julia 🙂 jednak czasem mama zadbać o siebie też musi, bo się udusi…. 😉 a więc tym razem to ja wraz z drugą mamą Marta przeobraziłyśmy się na chwilkę w modelki…Angielska MODA KARKO to firma zajmująca się sprzedażą ubrań angielskich marek. Możemy dostać perełki z różnych znanych firm – co więcej często są to ubrania nowe, z metką! Jej aukcje możemy znaleźć w serwisie allegro. Jest to sprawdzony sprzedawca, którego mogę polecić z pełną świadomością. Kontakt – bardzo dobry, natomiast przesyłka błyskawiczna!

Współpraca z Angielska Moda KARKO zaowocowała piękną sesją zdjęciową w udostępnionych przez firmę ubraniach. Miałyśmy do dyspozycji dwie eleganckie spódniczki, czarna wyjściową sukienkę, spodnie, modny kardigan, elegancką bluzkę i modną bluzkę oversize – doskonała gdy mamy do ukrycia brzuszek. Jestem przekonana, że będą nosiły się świetnie, a my na pewno jeszcze nieraz skorzystamy z zakupów u Angielska Moda KARKO.Efekty współpracy możecie podziwiać poniżej.

Zdjęcia i obróbkę wykonała nasza rodzinna, profesjonalna Fotograf Marta Borkowska fotografia Sepis Project
A wszystkie trzy (ja, Julia i Marta) debiutowałyśmy w roli modelek! Zabawa była przednia. Oby jak najwięcej takich projektów.
Jak wyszło? Oceńcie sami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda