NewsUroda

Co to jest ajurweda?

„Ajurweda” czyli inaczej wiedza o życiu, sztuka życia jest terminem sanskryckim. Składa się ze słów ajus – życie, oraz veda, czyli mądrość. Filozofia ta wywodzi się już ze starożytnych Indii.

Pomiędzy niekończącymi się listami rzeczy do zrobienia, straszliwymi porannymi dojazdami do pracy i niezbyt zachęcającym saldem bankowym, nieustannie szukamy czegoś, co zaradzi naszemu tysiącletniemu stresowi i wzmocni naszą rewolucję w dbaniu o siebie.

Ajurweda to siła spokoju i natury

Starożytna praktyka, która wydaje się dziś bardziej odpowiednia (i konieczna) niż kiedykolwiek wcześniej, Ajurweda polega na zrównoważeniu twojego życia, aby ci odpowiadało. Zręcznie sprawdza się również w Twojej codziennej pielęgnacji.

Formuły ajurwedyjskie są często złożonymi kombinacjami różnych rodzajów ziół, które oferują korzyści zarówno w postaci synergii, jak i równowagi, dzięki czemu produkt końcowy jest silny i wysoce skuteczny bez szkodliwych skutków ubocznych.

To może być najstarszy trend wellness, ale ma moc. Istnieją dwie główne zasady przewodnie Ajurwedy. Po pierwsze, umysł i ciało są nierozerwalnie połączone, a po drugie, nic nie ma większej mocy do uzdrowienia i przekształcenia ciała niż umysł.

Ajuwenda – korzyści

Ajurweda przede wszystkim skupia się na tym, aby utrzymać równowagę w twoim życiu i pomóc w zapobieganiu chorobom. To coś więcej niż tylko nowa moda w dbaniu o siebie. Oznacza to wybór produktów kosmetycznych, pamiętając, że pomagają one zrównoważyć nasz styl życia jako całość, a nie tylko to, która pomadka w płynie będzie trwać najdłużej. Jeśli jesteście zainteresowani filozofią i zastanawiacie się, gdzie możecie dostać tego typu produkty to polecam zajrzeć na stronę https://devaharmony.com/pl/produkty-ajurwedyjskie/kosmetyki/toniki/

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News