LifestyleNews

Co kupić na Dzień Mężczyzny? Najlepsze upominki 2022

Wybieranie prezentów na Dzień Mężczyzn nie musi być trudne. Oto dowody!

Niektórym dobre pomysły na prezenty same przychodzą do głowy, inni całymi dniami zastanawiają się, co kupić na Dzień Mężczyzny, nie wspominając nawet o innych, bardziej poważnie traktowanych okazjach. Na szczęście istnieją sposoby, dzięki którym wybór upominku nawet dla najbardziej wybrednej osoby nikomu nie powinien nastręczyć trudności!

Dzień Mężczyzn to jedna z tych okazji, która idealnie nadaje się do treningu – koniec końców robienie prezentów to też umiejętność, którą można ćwiczyć. Nie ma tu presji, podarunek nie musi być duży czy szczególnie znaczący. Wystarczy sympatyczny drobiazg z pomysłem i obdarowany na pewno będzie zadowolony! Co więc wybrać? Cokolwiek.

Ale jak to „cokolwiek”? Rzeczywiście, to tylko połowa sukcesu. Bo cokolwiek wybierzesz, niech ma w sobie coś specjalnego. Niech wyróżnia się czymś szczególnym. Możliwości jest całkiem sporo – a najlepszą pozostaje personalizowanie prezentów. Co to oznacza? Ni mniej, ni więcej to, że każdy podarunek można ozdobić samodzielnie wybranymi napisami, a w niektórych przypadkach także i zdjęciami. Dzięki temu każda rzecz, jaką wybierzesz – owo wspomniane już cokolwiek – nabierze wyjątkowego charakteru i doskonale sprawdzi się w roli podarunku. Odłóżmy jednak na bok teorię, bo przecież ostatecznie i tak najbardziej liczy się praktyka, to ona jest najważniejsza.

Jaki wybrać prezent na Dzień Mężczyzn?

Poduszka z nadrukiem ZDJĘCIA Z WAKACJI to najlepszy przykład tego, jak mogą wyglądać doskonałe personalizowane prezenty. Poduszka to z całą pewnością podarunek praktyczny, który spodoba się każdemu. Nikt nie odmówi sobie przyjemności choć krótkiej drzemki. Na tym jednak nie koniec – bo ta akurat poduszka może zostać ozdobiona dowolnymi zdjęciami, np. pamiątkowymi ze wspólnego wyjazdu. Upominek staje się więc nie tylko praktyczny, ale też dekoracyjny i sentymentalny. Idealny!

Panom, którzy „nie obnoszą się” ze swoją romantyczną naturą, wybierając w zamian poczucie humoru i doceniając trafne komplementy, spodoba się bez wątpienia personalizowany ręcznik BICEPS. To gratka dla każdego stałego bywalca siłowni, ale przecież nie tylko – bo z ręczników korzystają wszyscy. I ręczników nigdy za wiele. Zwłaszcza takich!

Dobry pomysł, nieco humoru, indywidualne podejście – to właśnie najlepszy i najbardziej skuteczny przepis na udany podarunek.

Na tym jednak nie koniec, bo warto pamiętać nie tylko o upominku, ale też o tym, by choć symbolicznie uczcić ten dzień. Jak? Oto kilka pomysłów:

• spacer po lesie, nad jeziorem, wzdłuż rzeki,

• noc pod namiotem, na biwaku,

• wyjście do muzeum albo na wystawę,

• escape room albo gra miejska,

• wieczór filmowy lub gier planszowych.

Nie czujcie się ani niczym ograniczeni, ani do niczego zmuszeni – Dzień Mężczyzn warto po prostu spędzić po swojemu. A czy będzie to oznaczało wspólne zdobywanie Mount Blanc czy leniwe popołudnie pod kocem – każda opcja jest dobra!

A jeśli szukasz jeszcze lepszych odpowiedzi na pytanie, co kupić na Dzień Mężczyzny, zajrzyj już teraz na Crazyshop.pl – nie zawiedziesz się!

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle