ModaNews

Bransoletki dla par – przejściowa moda czy długotrwały trend?

Bransoletki dla par, znane również jako bransoletki przyjaźni to zestaw co najmniej dwóch bransoletek w podobnym stylu noszonych przez osoby pozostające ze sobą w zażyłej relacji. Ich zadaniem jest przypominanie, że niezależnie od odległości, jaka ich dzieli — po drugiej stronie jest ktoś, kogo kochają i jednocześnie ktoś, kto kocha z wzajemnością. Niezależnie od odległości, czy okoliczności bransoletka zawsze jest blisko ciała i napawa ciepłym poczuciem przynależności i wyjątkowości.

Na wiele okazji

Co ciekawe bransoletka dla par nie musi (choć faktycznie, jest to jej najczęstsze zastosowanie) oznaczać tylko  miłości romantycznej. Równie dobrze mogą być stosowane przez rodzeństwo, matkę i córkę, przyjaciół, a nawet przez nieformalne kluby i stowarzyszenia. Oferta bransoletek dla par stale się powiększa i każdy znajdzie wzór odpowiedni dla relacji, której chce oddać cześć. 

Bogate możliwości personalizacji

Chcąc uczynić bransoletkę bardziej osobistą, wielu producentów bransoletek dla par umożliwia ich personalizację. Ma to szereg zalet nie tylko praktycznych, ale pozwala lepiej dopasować prezent do gustu osoby obdarowywanej. Kluczowe elementy podlegające personalizacji to:

  • materiał bransolety – w ofercie są najróżniejsze materiały — począwszy od tradycyjnych metali szlachetnych (srebro i złoto), przez skórę aż po bardziej “na czasie” naturalne materiały takie jak drewno czy len,
  • kolor bransolety – ściśle powiązany z materiałem, lecz często dający nie mniejsze możliwości personalizacji. Tak jak metale szlachetne posiadają wiele odcieni, tak skóra, drewno czy len barwione są na wiele kolorów,
  • rodzaj zawieszki – do wyboru są dziesiątki, jeśli nie setki wzorów na każdą okazję. Zaczynając od klasyków — serca czy okręgu, przez symbole nieskończoności, inicjały i puzzle aż po bardziej subtelne imiona zaprezentowane alfabetem Morse’a,
  • grawer – wielu producentów bransoletek oferuje możliwość umieszczenia na bransoletce dowolnego graweru. Oprócz imienia można np. dodać ulubioną ikonę czy cyta, co czyni prezent jeszcze bardziej unikatowym. 

Bransoletki dla par w stylu eko

Szczególną popularnością w ostatnim czasie cieszą się bransoletki dla par całkowicie wykonane z naturalnych materiałów. Producenci tacy jak leev.pl opierają swoją ofertę na produktach, które oprócz niewątpliwych zalet estetycznych pomagają — w dosłownym tego słowa znaczeniu — chronić naturę. Kupując bransoletki, mamy możliwość przekazania części lub całości dochodu na szlachetny cel, jak na przykład: sadzenie drzew, czyszczenie Bałtyku z plastiku lub dokarmianie zwierząt w schroniskach.

Bransoletki dla par z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Wszechstronność, niezliczona liczba wzorów i umiarkowana cena to tylko niektóre z powodów ich popularności. Niekwestionowaną zaletą jest możliwość personalizacji pozwalająca w niebanalny sposób dopasować bransoletkę do okazji  i preferencji osoby obdarowywanej. 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda