KsiążkiNews

Basia i Basen – Egmont

Kto mnie zna ten wie, że uwielbiam chodzić z córką na basen. Lubi to cała nasza trójka, dlatego też, gdy zobaczyłam na półce w księgarni książkę o tytule Basia i basen stwierdziłam, że to coś na pewno dla nas.
Książeczka zaczyna się od choroby mamy Basi, która zmusiła ją do zostania w łóżku. Basia wraz z bratem próbuje obudzić mamę, jednak rozsądny tata rodzeństwa zabiera ich na basen. Po to, aby mama mogła dobrze się wyspać i wyzdrowieć – bo przecież wiadomo, że sen jest najlepszym lekarstwem.

 

 

Tata oczami wyobraźni widzi już siebie, lezącego i zażywającego relaksu w jacuzzi. Jednak rodzeństwo – Basia i Janek, mają zupełnie inne plany. Wypad jest wyczerpujący i bardzo zajmujący, ale wszyscy wracają z niego bardzo zadowoleni. To doprawdy ciekawa pozycja dla tych, którzy pierwszy raz wybierają się na basen.

 

 

 

 

Seria o Basi pomaga dziecku zrozumieć świat, zawiera historie z życia wzięta. Dzięki lekturze wiemy jak zachować się na basenie, ale też jakie atrakcje tam znajdziemy. Uczymy się odpowiedniego zachowania na pływalni, tak abyśmy wszyscy byli bezpieczni. W książce znajdziemy również sporą dawkę humoru, rozbawi ona nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Jest napisana przyjaznym językiem, bardzo dobrze się ją czyta. Dodatkowym plusem jest to, że wydana została w twardej oprawie.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Książki