LifestyleNewsPorady

Bądź lepszym ojcem z Tato.Net

Pamiętajcie radość z dnia, w którym dowiedziałyście się, że zostaniecie mamami? Ja pamiętam to doskonale, i to, że zaraz obok radości i szczęścia pojawił się również wielki strach, przerażenie – jak to będzie i czy sobie poradzę? Czy będę dobrą matką? Te obawy mijały z dnia na dzień, gdy czułam jak rośnie we mnie maleństwo i wiedziałam, że nie ważne co będzie – ważne jest to, że z każdym dniem coraz bardziej je kocham. A teraz pomyślmy jak się z tym wszystkim czuje tata? Ma trochę bardziej utrudnione zadanie, gdyż musi zbudować więź i nie oszukujmy się, jest o te 9 miesięcy w tyle ;). Ale nie zostawimy go z tym sam na sam!

 

Otóż, w grudniu ruszyła ogólnopolska kampania społeczna inicjatywy Tato.Net, a ma ona za zadanie pomóc być lepszym ojcem dla swoich dzieci. Jak? Poprzez zaangażowanie ich w misję życiową jaką jest bycie aktywnym tatą. Przesłanie akcji jest proste i czytelne : „Zawsze można być lepszym ojcem”.
Jesteście ciekawi jak zacząć? Na początek proponuję lekturę E-booka „Wspólne odkrywanie świata” i tutaj mam dla Was niespodziankę! – można go bezpłatnie otrzymać po zapisaniu się do biuletynu Tato.Net na stronie lepszy.tato.net. Myślę, że warto, gdyż regularna cena e-booka to 14,99 zł.

Dlaczego Tato.Net ? Bo spełnia ona największe marzenie milionów dzieci, cierpiących na brak ojcowskiej troski. Wszystkie działania inicjatywy opierają się na wizji ojcostwa, które potrzebuje być odkryte na nowo. W ofercie są warszTaty dla ojców, serwis internetowy Tato.Net., Sieć Ojcowskich Klubów, konferencje, seminaria, i szkolenia skierowane do różnych odbiorców i podmiotów oraz liczne materiały edukacyjne dotyczące zagadnień ojcowskich.

Do inicjatywy Tato.Net przyłączyli się również inni znani ojcowie, tacy jak: Przemysław Babiarz, Michał Lorenc, Marek Kamiński, Radosław Pazura, Krzysztof Hołowczyc i Paweł Królikowski.

A Wy jak oceniacie taką akcję?

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle