Przygotowywanie aukcji na allegro może wydawać się banałem, jednak, gdy mamy tego ogromną ilość, nie zawsze dajemy sobie radę sami. W takim wypadku warto udać się po pomoc na przykład do mnie :). Co zrobię? Odciążę Cię i zajmę się dodawaniem ofert. Mogę robić to z gotowego szablonu lub też pisać wszystko od zera. Na bieżąco śledzę wszystkie zmiany w regulaminie allegro oraz wymagania portalu względem sprzedających. Ze względu na duże doświadczenie w przygotowywaniu opisów produktów bez problemu mogę przygotować aukcje z opisem wszystkich przedmiotów oraz usług. Bardzo dobrze znam wszystkie narzędzia, które ułatwiają pracę z portalem sprzedażowym, takie jak między innymi Menedżer Sprzedaży.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Przygotowywanie aukcji na allegro jest bardzo czasochłonne. Wymaga też bardzo dobrej znajomości regulaminu allegro oraz śledzenia wszelkich zmian dotyczących tego portalu. Jeśli zdecydujesz się na to, aby skorzystać z moich usług, swój czas poświęcasz na prowadzenie firmy,  natomiast „papierkową robotę” robię za Ciebie ja. Przygotuję Twoje aukcje w sposób rzetelny i estetyczny. Możesz wybrać pakiet dopasowany do Twoich potrzeb, zgodnie z cennikiem poniżej.

Ile kosztuje wystawianie aukcji na allegro?

Aukcje proste, które składają się z kilku zdjęć oraz podstawowych informacji o produkcie takich jak rodzaj urządzenia, przeznaczenie, dane techniczne oraz zawartość opakowania. Koszt wystawienia takiej aukcji to 10 zł netto. W cenie znajduje się uzupełnienie wszystkich możliwych parametrów dotyczących produktu.

Aukcje rozbudowane to aukcje, które zawierają wszystkie informacje wymienione w aukcji prostej oraz dodatkowo rozszerzone są o szczegółowe informacje na temat produktu takie jak na przykład opisy funkcji urządzenia. Koszt wystawienia takiej aukcji to 20 zł netto.

Aukcje dedykowane to aukcje, które zawierają opisy nowych produktów niedostępnych na runku. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wprowadzić nowy produkt, na temat którego nie da się znaleźć informacji oraz specyfikacji w internecie. Przygotuję opis, który przedstawi wszystkie funkcje lub zalety danego produktu. Koszt przygotowania aukcji dedykowanej zaczyna się od 30 zł netto.

Warianty są to dodatkowe aukcje, do których mogę wykorzystać przygotowane już wcześniej w ramach współpracy materiały. Jeśli produkty, które sprzedajesz niewiele się od siebie różnią, a opis nie będzie wymagał dużej zmiany to jej koszt wynosi 5 zł netto. Dotyczy to na przykład wystawienia pierwszej aukcji rozbudowanej, gdzie przygotuję opis produktów, a następnie w wariantach przygotuję takie same aukcje ze zmianą drobnych parametrów takich jak kolor/ceny/rozmiary/stan urządzenia.

Przykładowo jeśli w swojej ofercie posiadasz ekspres do kawy dostępny w 4 kolorach zapłacisz za przygotowanie jednej aukcji prostej lub rozbudowanej, a następnie 3 bardzo podobnych wariantów, które będą różniły się danym parametrem, czyli w opisywanym przypadku kolorem.

Jak przebiega współpraca przy wystawianiu aukcji na allegro?

Do wystawiania aukcji będę potrzebować od Ciebie kilku niezbędnych informacji dotyczących produktów takich jak: marka, model, ewentualny rozmiar, kolor itp. Jednocześnie do każdego produktu potrzebuję informacji na temat ceny za którą ma on zostać wystawiony, ilości dostępnych sztuk, czasu potrzebnego na wysyłkę, cennika wysyłki oraz informacji o gwarancji. Na podstawie informacji o ilości aukcji oraz ich rodzaju przygotowuję wycenę. Jeśli w internecie nie ma dostępnych grafik od producenta, dodatkowo poproszę Cię o przesłanie zdjęć produktu. Na podstawie otrzymanych informacji wystawiam aukcję na allegro, a następnie rozliczamy się za wykonane zamówienie.

Jeśli chcesz skorzystać z moich usług zapraszam do wysłania wiadomości: czarymarty@gmail.com.

Jak wygląda kwestia rozliczeń za wystawianie aukcji na allegro?

Za wykonanie prac możemy rozliczyć się na podstawie umowy o dzieło/zlecenie, ale również na podstawie faktury wystawianej za pośrednictwem portalu useme.eu.