ModaNews

Tęskniłaś za imprezami? Czas pobawić się modą

Czas kwarantanny potrafi uprzykrzyć się każdemu. Wiele z nas zwyczajnie zatęskniło w tym okresie za imprezami w gronie naszych najlepszych przyjaciółek. Aktualnie w końcu możemy się wyszaleć, dlatego warto odpowiednio przygotować się na tę okazję. Pomogą nam w tym kolorowe dekoracje, gadżety, super stylizacje. To wszystko sprawi, że stworzenie ideralnego looku imprezowego nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

Stylowe dekoracje – must have imprezy

Klimat imprezy to najważniejszy element organizowanego przyjęcia. Warto więc przemyśleć, jaki temat będzie tym przewodnim. Od kilku sezonów niezmiennie króluje boho, czyli papierowe rozety, lampiony i łapacze snów. Tego typu dekoracje mają przede wszystkim tę zaletę, że z łatwością wykonacie je samemu. Stawiając na styl hawajski, warto pamiętać o dodatkach przywołujących na myśl właśnie Hawaje. A co jeśli nie to? Do wyboru macie wiele różnych stylów.

Zadbaj o look – zainspiruj się stylistkami!

Oczywiście klimat jest ważny, jednak nie zapomnijmy o jeszcze jednej równie ważnej rzeczy. Być może nawet najistotniejszej. Chodzi oczywiście o stylizację. Warto w tak super modnym dniu postawić na jakiś dodatek kobiecy, na przykład rajstopy. Popularne stylistki na pewno podzielą się mnóstwem inspiracji. Warto zajrzeć na ich kanały.

Summer party inne niż kiedyś

Tegoroczne spotkania różnią się od tych, które znamy od lat. Aktualnie mamy w sobie wielką tęsknotę za muzyką, tańcem i wszelkiego rodzaju imprezami. Nawet celebrytki chętnie dzielą się przepisami na tzw. domówki. Nic dziwnego, gdyż jeszcze długo nie będziemy czuć się pewnie w roztańczonym tłumie. Jednak coraz częściej mamy ku temu okazję. Coś mi mówi, że imprezy z dawnych lat nie są wcale takie odległe.

Oczywiście w tym wszystkim warto także pamiętać o młodszych kobietkach i zorganizować również coś specjalnego dla nich. Przy okazji zabawy w domu zróbmy także stylizację dla dziewczynek. Nie zapomnijmy o kreacji oraz dodatkach. W ich roli sprawdzą się idealnie srebrne kolczyki dla dzieci. Do wyboru jest wiele różnych wzorów, w których każda mała fashionistka poczuje się jak królowa balu.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda