DomNews

Słodkich snów na poduchach od Majunto

Dziś moja Julia ma swoje 3 urodziny (wszystkiego najlepszego Kochanie), dlatego też na blogu post z nią w roli głównej. Jako, że jesteśmy na etapie urządzania jej pokoju, to aktualnie szukamy różnych fajnych dodatków. Przeglądając oferty sklepów trafiłam na  Majunto i zakochałam się w ich uszytkach (właśnie tak nazywają swoje produkty). Firma Majunto to manufaktura, która stworzona została z pasji do życia i kolorowych tkanin. Jej produkcja nie jest masowa, wszystko od początku do końca szyte jest z największą starannością. Jest to handmade w najczystszej postaci, a że rękodzieło uwielbiam, to też zdecydowałam się zamówić urocze poduszki.

 

Jako, że zimy już mamy dość to zdecydowałam się na coś w żywych, wiosennych kolorach i do mojego domu dołączyły cztery poduszki w kolorowych wzorach. Pierwsza nosi wdzięczną nazwę Summer Wheels, gdyż zdobią ja kolorowe kółeczka.
Kolejna poduszka to Summer Rain, czyli kolorowy wiosenny deszczyk. Na poduszce znajdziemy małe kropelki w odcieniach niebieskiego, zielonego, żółtego, czy pomarańczowego. Jak widzicie Julce śpi się bardzo dobrze na tym letnim deszczyku, poduszki są bardzo miękkie, poszewki uszyte z bawełny, a każda jest zapinana na wygodny zamek.

 

 

Summer Painting ma również te same barwy, jednak tym razem są to różne, kolorowe kółeczka.

Cała kolekcja jest wprost urocza – myślę, że nie ma co się nad tym rozpisywać – zdjęcia oddają wszystko. Uśmiech Julki i jej spokojny sen (jak widzicie na zdjęciu poniżej, padła przy sesji 😉), są dla mnie najlepszą rekomendacją. Myślę, że nie raz wrócimy do Majunto po więcej dziecięcych (i nie tylko ) dodatków.

 

 

 

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dom