LifestyleNews

Pachnące wnętrza z BISPOL

Która z nas nie lubi aromatycznych zapachów rozprzestrzeniających się w naszym domu. Jeśli znajdzie się taka osoba to zapewne będzie w mniejszości.  Jako, że ja też należę do osób lubujących się we wszelakich gadżetach zapachowych, bardzo ucieszyła mnie wieść o nowej współpracy z firmą BISPOL.
BISPOL to firma mająca w swojej ofercie świece i podgrzewacze zapachowe jak i bezzapachowe, wkłady do zniczy i znicze. Oczywiście, ja miałam przyjemność testować te pierwsze ;-).
W przesyłce, która otrzymałam od firmy znalazłam m.in. świeczkę o cudnym zapachu leśnych owoców, która stała się od razu moim faworytem. Świeczka o wdzięcznej nazwie Aurelia. Zapach owoców jest wyczuwalny po wejściu do domu, jednak nie jest on zbyt mocny. Delikatnie unosi się we wnętrzu.

 

 

 

 

 

Oprócz wspomnianej świeczki zapachowej w szkle, otrzymałam również świeczki zapachowe w formie podgrzewaczy. Świeczka o zapachu róży idealnie odzwierciedla swoją nazwę, jednak dla mnie jest ona zbyt mocna.  Polubią ją na pewno osoby, które wolą zdecydowane zapachy.

Świeca o zapachu cynamonu pachnie dokładnie jak ta przyprawa. Po zapaleniu jej unosi się zapach cynamonu, tak jakbyśmy niedawno skończyły pieczenie cynamonowych ciasteczek. Forest fruits czyli owoce leśne są identyczne jak wspomniana wyżej świeca w szkle. Tego zapachu nigdy dość :). Ostatni zapach to coś ze świata perfum – świece o nazwie Adrenaline. Przypominają lekką mgiełkę perfum, jednak nie potrafię powiedzieć dokładnie jakich. Mimo, tego są przyjazne dla nosa 🙂

 

Oczywiście w testach dzielnie asystowała Julcia. Jednak ona zamiast wąchać zapach unoszący się z palonego wosku, wolała świeczkę po prostu zgasić ;-).

 

 

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle