NewsUroda

Na ratunek włosom – Dermofuture

Już od jakiegoś zmagam się z problem wypadających włosów, dlatego też ciągle szukam odpowiedniej kuracji, czy szamponu, która ten proces zatrzyma. Dzięki Michałowi z bloga Twoje Źródło Urody do moich rąk trafiła kuracja od Dermofuture DF5 Woman Kuracja przyspieszająca wzrost i zapobiegająca wypadaniu włosów, a wraz z nią w zestawie również Szampon przyspieszający wzrost i zapobiegający wypadaniu włosów DF5 Woman. Dziś chciałabym podzielić się Wami spostrzeżeniami po około miesiącu używania obu produktów.

 

Dermofuture DF5 Woman Kuracja przyspieszająca wzrost
Kuracja przeciw wypadaniu włosów DF5 woman to specjalistyczny innowacyjny preparat do włosów osłabionych, zniszczonych i wypadających. Specjalnie opracowana receptura nowej generacji łączy w sobie kompleks składników aktywnych rapidityNEW-5His przyspieszający wzrost włosa, zapewniający wielopoziomowe działanie i eliminujący główne przyczyny wypadania włosów. Kuracja zwiększa przenikanie substancji aktywnych do mieszka włosowego, co stymuluje szybszy wzrost włosa. Pobudza włosy do wzrostu i dotlenia skórę głowy. Cebulka włosowa i zakotwiczenie są znacznie wzmocnione. – odżywia cebulki włosowe i przyspiesza ich wzrost – sprawia, że włosy są mocniejsze i grubsze, przez co zwiększa się ich objętość – skutecznie hamuje wypadanie włosów – dzięki wzmocnieniu cebulek włosa silniej je zakotwicza – dotlenia skórę głowy oraz odżywia i nawilża włosy Pierwsze efekty zauważalne przy regularnym stosowaniu już po miesiącu.

 Kuracja znajduje się w buteleczce z atomizerem. Jej pojemność to 30ml. Przy moim codziennym stosowaniu ta ilość starczyła mi na około miesiąc, czyli na okres określany przez producenta jako minimalny do tego aby zauważyć efekty. Kurację należy stosować bezpośrednio na suchą skórę głowy, ja po psiknięciu rozsmarowywałam ją palcami, przy okazji fundując sobie masażyk ;). Jeśli planujecie umycie włosów, pamiętajcie, że należy odczekać 4 godziny po wtarciu. Zapach kuracji może nie należy do przyjemnych, ale nie jest zbyt mocny, a po wtarciu nie jest wyczuwalny w ogóle. O efektach napiszę Wam na koniec, gdyż kurację stosowałam razem z szamponem a więc efekty jakie uzyskałam zawdzięczam tym dwóm produktom.

Szampon przyspieszający wzrost i zapobiegający wypadaniu włosów DF5 Woman
Szampon DF5 woman przyspieszający wzrost włosa zawiera kompleks rapidityNEW-5His, który zwiększa przenikanie substancji aktywnych do mieszka włosowego, co stymuluje szybszy wzrost włosa. Pobudza włosy do wzrostu i dotlenia skórę głowy. Cebulka włosowa i zakotwiczenie są znacznie wzmocnione. Szampon łagodnie myje włosy i oczyszcza z zanieczyszczeń, w delikatny sposób wymywając złuszczony naskórek skóry głowy. Wyraźnie nawilża, dotlenia i łagodzi podrażnienia. Stosowanie szamponu DF5 powoduje, że włosy są miękkie i lśniące. Uzupełnieniem składu jest Witamina B5, która nawilża, wygładza i pogrubia włókno włosa, nadaje włosom połysk, ułatwia rozczesywanie, zapobiega rozdwajaniu końcówek, dzięki któremu włosy łatwiej się rozczesują i nie elektryzują się.

 

Szampon zamknięty jest w plastikowej tubie o pojemności 200ml. Zapach jest delikatny i przypomina mi odrobinę woń krem typu nivea. Pieni się dość dobrze, nie musiałam nakładać sporej ilości, gdyż moje włosy są cienkie i delikatne. Jest dość wydajny, gdyż przez miesiąc stosowania jeszcze go trochę mam w opakowaniu.

Po miesięcznej kuracji używanej wraz z szamponem DF5 mogę stwierdzić, że efekty są całkiem przyzwoite. Zauważyłam, że przy codziennym czesaniu moich włosów, jest ich odrobinę mniej na szczotce niż to było zazwyczaj. Natomiast przy myciu moja wanna nie pokrywa się włosami. Czyli efekt zapobiegania wypadaniu jak najbardziej na plus. Moje włosy zyskały również nieznacznie na objętości. Widzę, że lepiej się układają i już nie walczę z nimi przy rozczesywaniu ich. Podsumowując jestem zadowolona z zestawu, mam nadzieję tylko, że problem z wypadaniem nie powróci jak tylko przestanę kurację. Co do nowych baby hair? Jeszcze ich nie zauważyłam ale być może wszystko przede mną – w razie pojawienia się ich dam Wam znać.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News