ModaNews

Moda na każdą okazję – Cellbes

Około dwa miesiące temu miałam przyjemność, wraz z innymi blogerkami, brać udział w plebiscycie organizowanym przez portal Sukces jest Kobietą na Testerkę Sukcesu. I jak zapewne wiecie, z wielką Waszą pomocą, udało mi się być w gronie 4 osób, które go wygrały. Nagrody były bardzo wartościowe, a jedna z nich to wywiad na łamach 4 wydania książki Sukces jest Kobietą 2017. I właśnie tu pojawił się mój dylemat, gdyż do wywiadu miało być załączone zdjęcie. Dobrze – nie ma sprawy, tylko w co się ubrać na tą okazję!
Założyłam sobie, że będzie to zdjęcie portretowe, gdyż takie według mnie najbardziej pasowało do książki. Dlatego też ważna była górna część garderoby, czyli bluzka. Chciałam, aby było elegancko, jednak nie aż nadto. Kolor powinien być stonowany, raczej nie krzykliwy.
Przeglądając różne sklepy internetowe, natrafiłam na Cellbes i dział moda damska. Ubrania prezentowane na tej stronie od razu wpadły mi w oko i miałam przeczucie, że będą niezwykle dobre jakościowo. Jak się okazało, już po zamówieniu, nie myliłam się. Bluzka, która wybrałam idealnie oddawała klimat, właśnie taki jaki sobie założyłam na początku.

A co wybrałam? Otóż zdecydowałam się na bluzkę Lindsey w czarnym kolorze marki Happy Holly. Jej materiał to stylowy i wygodny dżersej, ale to co urzekło mnie najbardziej to przepiękna koronka na całej długości rękawa. Dzięki koronce bluzka zyskuje niezwykle elegancki wygląd. Mój wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Bluzka pięknie prezentowała się na zdjęciach, co możecie zobaczyć poniżej. Sesję wykonała Marta Borkowska Sepis Project. Fotografia noworodkowa, dziecięca i rodzinna.

A jak wyglądał efekt w wydruku? Zobaczcie poniżej.

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda