NewsPaznokcieUroda

Manicure hybrydowe z Mistero Milano

W manicure hybrydowym jestem bardzo początkująca, dlatego też z chęcią próbuję lakierów z różnych firm, aby zobaczyć, które z nich będą mi odpowiadać najbardziej. Tym razem sięgnęłam po lakiery Mistero Milano i dziś Wam o nich opowiem. Przygodę z tą marką zaczęłam od 5 produktów : bazy, topu, 2 kolorów oraz pyłku.

Flexi Base i Non Wipe Top. 

Baza flexi występuje w dwóch pojemnościach – 6ml oraz 11 ml. Ma ona czysty kolor a krycie jej należy do transparentnych. Jej konsystencja jest dość gęsta i nie zalewa skórek. Jest elastyczna i dopasowuje się do naszej płytki. Daje również możliwość przedłużenia płytki paznokci.
Non Wipe Top – bez przemywania. Jest to nawierzchniowy lakier przeznaczony do wykonania manicure hybrydowego. Nie posiada warstwy dyspersyjnej, dlatego paznokcie po utwardzaniu nie wymagają przemywania, a to nam zaoszczędzi nieco czasu. Paznokcie od razu są „suche” i pięknie błyszczące. Niezwykle elastyczny i odporny na zarysowania gwarantuje piękny blask paznokci nawet do kilku tygodni. Konsystencja podobna do base, czyli również dość gęsta, nie spływa na skórki.

 

Lakiery hybrydowe Mistero Milano – kolory

Mistero Milano Nude jak Marzenie

Kolor pochodzi z kolekcji Mood Look. Jest to piękny karmelowy, cielisty odcień – takie lubię najbardziej. Buteleczka o pojemności 6ml, pędzelek jest średniej grubości i idealnie ścięty – malowanie nim, mimo iż nie mam wprawy, nie sprawia mi najmniejszych problemów. Podczas malowania nie zostawia smug, do pełnego krycia wystarczyła mi jedna warstwa.

Mistero Milano Satyna z kolekcji Mai Sablewskiej

Stylove Maja Sablewska to wysmakowana kolekcja lakierów hybrydowych zainspirowana miłością do mody. Kolor Satin to subtelna gołębia szarość, która urzeka swoimi niebieskimi tonami. Idealnie komponuje się z każdym odcieniem karnacji, jest doskonałym rozwiązaniem na codzienny manicure! Konsystencja tego lakieru jest również podobna do poprzednika, dobrze się rozprowadza na paznokciach i nie zalewa skórek. Pędzelek średniej grubości, bardzo dobrze się z nim współpracuje.

Efekt holo

Srebrny-holograficzny pyłek, który mieni się milionem najdrobniejszych holograficznych iskrzących drobinek, które w cudowny sposób odbijają światło tworząc jednolitą tafle lustra. To zdecydowanie efekt dla fanek wyjątkowych stylizacji!
Z pyłkiem miałam do czynienia pierwszy raz, byłam bardzo ciekawa jaki efekt utworzy na paznokciach. Nie wiedziałam też czy na pewno dam radę go odpowiednio użyć, jednak w praktyce okazało się to bardzo proste – nałożony na bazowy lakier – ja użyłam koloru Satyna z kolekcji Mai Sablewskiej, która w połączeniu z pyłkiem dała przepiękny trójwymiarowy efekt.
Do
manicure użyłam wszystkich wymienionych wyżej produktów. Nude w
połączeniu z satyną współgrają świetnie. Efekt holo nadał stylizacji
lekkiego pazura ;). Wiem, że do perfekcji mi jeszcze daleko, jednak jak
już wspomniałam na początku, ciągle się uczę i mam nadzieję, że z każdym
kolejnym razem będzie wychodzić mi coraz lepiej. Jak się Wam podoba?

 

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News