NewsUroda

DOVE Nourishing Body Care – Light hydro, Intensive & Essential – Nutri DUO

Marka Dove gości u mnie coraz częściej a to dlatego, że każdy z poprzednich kosmetyków tej marki bardzo fajnie się u mnie sprawdził. A jeśli już coś jest sprawdzone to warto po to sięgać. Kolejnymi kosmetykami, które trafiły do mnie z Dove są balsamy do ciała Nourishing Body Care. Dziś powiem Wam o trzech z tej serii, czyli Light hydro, Intensive oraz Essential.
Odżywczy balsam do ciała  Essential Hydro
Przeznaczony do skóry suchej. Zapewnia jej 24 godzinne nawilżenie. Pomaga stopniowo poprawić kondycje naskórka. Nie tylko nawilża wierzchnią warstwę skóry, ale zapewnia także głębokie odżywienie, pozostawiając skórę pięknie miękką i gładką przez długi czas. Pielęgnująco-odżywcze mleczko Dove Essential Nourishment do skóry suchej zawiera unikalną formułę DeepCare Complex z naturalnymi dla skóry składnikami odżywiającymi i bogatymi olejkami eterycznymi, które pomogą stopniową poprawić kondycję Twojej skóry.
Instensywnie nawilżający balsam do skóry bardzo suchej Intensive Nourishment
Przeznaczony jest do bardzo suchej skóry. Pozwala uzyskać jej nawilżenie i elastyczność. Kremowa formułą bogata jest w olejki i odżywia skórę. Nietłusta konsystencja ułatwia szybkie wchłanianie. Jego wysoce skuteczna, nietłusta, kremowo-olejkowa formuła łączy w sobie bogaty krem z olejkiem odżywiającym, zapewniając bardzo suchej skórze pielęgnację niezbędną do przywrócenia jej gładkości.
Odżywczy balsam do ciała Light Hydro 
Przeznaczony jest do skóry normalnej, która potrzebuje dodatkowego nawilżenia. Przyjemność stosowania gwarantuje lekka konsystencja, co jest szczególnie ważne latem.
Wszystkie balsamy zamknięto w poręcznym opakowaniu z zamknięciem typu klik. Produkt wydobywa się z pakowania bez problemu. Jeśli chodzi o zapach to Light Hydro należy do najdelikatniejszego spośród trójki. Pozostałe dwa należą do zapachów mocniejszych, bardziej wyczuwalnych. Jeśli chodzi o działanie to jest podobnie – Light Hydro przeznaczony do skóry normalnej działa na poziomie optymalnym jeśli chodzi o nawilżenie a jego konsystencja jest lekko wodnista, idealna na lato, gdyż szybko się wchłania i nie pozostawia po sobie warstwy na skórze. Essential Hydro jest trochę mocniejszy w działaniu, gdyż wspiera skórę suchą. W konsystencji nieco gęstszy i bardziej treściwy, chwilę po aplikacji na skórze pozostawia lekką warstwę, która jednak po kilku chwilach znika bez śladu. Intensive Nourishment  to balsam do zadań specjalnych. Przeznaczony do skóry bardzo suchej, ma za zadanie mocno ją nawilżyć. Jest idealnym ratunkiem dla skóry mocno wysuszonej letnimi upałami. Ze względu na to jest najbardziej treściwy ze wszystkich, konsystencja zwarta i bardzo gęsta, pozostawia na skórze delikatny film.

 

Wszystkie balsamy Dove spełniają swoje zadania. Nawilżają skórę, pozostawiając ją miękką, delikatną w dotyku i pięknie pachnącą. Myślę, że każda z nas znajdzie swojego ulubieńca wśród tej trójki.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News