ModaNews

Biżuteria ze stali chirurgicznej – dla kogo?

biżuteria ze stali chirurgicznej
biżuteria ze stali chirurgicznej

Biżuteria ze stali chirurgicznej jest przez wielu uważana ze znacznie gorszą od tej ze złota lub srebra. Jednak czy takie stwierdzenie jest prawdziwe? Jak pokazują oferty sklepów jubilerskich, są one wykonane z dokładną precyzją, a cena jest bardzo atrakcyjna. Kto może nosić biżuterię ze stali chirurgicznej?

Stal chirurgiczna dla alergików

Niestety nie każda kobieta może nosić biżuterię zrobioną ze złota lub srebra. Wiele pań jest uczulonych na tego typu metale szlachetne. Pojawia się świąd i wysypka, co skutecznie zniechęca je do noszenia. Idealną alternatywą dla nich są akcesoria wykonane ze stali chirurgicznej. Posiada ona właściwości antyalergiczne i nadaje się także dla osób posiadających wrażliwą i delikatną skórę.

Stal chirurgiczna – dobra jakość i przystępna cena

Ogromną zaletą, oprócz braku reakcji alergicznych, jest także przystępna cena. Dodatkowo są to bardzo efektowne ozdoby, wyglądające niezwykle oryginalnie. Można ją łączyć z różnymi kamieniami, miedzią oraz kryształami Swarovskiego. Idealna na każdą okazję, zarówno spotkania formowe, jak i randkę.

Jak dbać o wyroby ze stali chirurgicznej?

Biżuteria ze stali chirurgicznej zachowa swój piękny wygląd, jeśli będzie odpowiednio pielęgnowana. Pamiętajmy, że należy je przechowywać w specjalnej szkatułce, gdyż dzięki temu uchronimy ją od kurzu oraz uszkodzenia. Biżuterię ze stali chirurgicznej myjemy pod bieżącą wodą z odrobiną mydła, jeśli jest na niej większe zabrudzenie, wycieramy miękką szczotką. Następnie delikatnie osuszamy oraz polerujemy. Według producentów jest to bardzo wytrzymałe tworzywo i nie jest tak podatne na uszkodzenia, jak inne wyroby. Jest odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zarysowania, nie ulega także przebarwieniom ani korozji.

Różnorodność biżuterii ze stali chirurgicznej

Jak już wspomniałam tego typu biżuterię, można zdobyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Dlatego też w każdej chwili możemy nabyć nowy model, jeśli stary się nam po prostu znudzi. Ozdoby ze stali nierdzewnej chętnie noszą także panowie. W ofertach producentów znajdują się łańcuszki ze stali chirurgicznej oraz oryginalne zawieszki, które można zestawić z rzemieniem i onyksem. Komfort noszenia jest ogromny, a do tego mamy pewność, że nic nas nie uczuli. Coraz więcej marek decyduje się na dodatnie do swojej oferty właśnie takiej biżuterii.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda