LifestyleNews

APYnews – Portal Ludzi Internetu

Od jakiegoś czasu sama jestem częścią internetowej społeczności blogerów. Staram się przyciągać uwagę czytelnika poprzez pisanie tekstów i recenzji. Osoby szukające informacji w internecie mogą natrafić na mojego bloga, mogą znaleźć mnie również na portalach społecznościowych. Staram się zwiększać swoją widoczność w sieci, dlatego też sama wyszukuję strony zajmujące się właśnie m.in. promocją blogerów, czy też Youtuberów. Tak trafiłam na apynews.pl , czyli portal dla ludzi internetu mających swoje kanały na Youtube oraz Snapchat.

 

Jeśli jeszcze nie znacie tego portalu to już go Wam przedstawiam – APYnews to największy portal informacyjny o YouTube w Polsce. Mimo to, nie pojawiają się na nim newsy tylko i wyłącznie związane z twórcami internetowymi. Znajdziecie tu także najbardziej aktualne i rzetelne informacje w takich dziedzinach jak: YouTube w Polsce i na Świecie, Gaming, E-sport, Technologie oraz Rozrywka. W prostych słowach to portal ludzi internetu.

 

Jeśli jesteś Youtuberem to być może Ty też kiedyś znajdziesz się w rankingu najlepszych twórców. Twój profil będzie wzbogacony również o statystyki. APYnews podsumowuje działalność i aktywność influencerów wraz z odpowiednim komentarzem. W zakładkach portalu znajdziesz również wywiady z najbardziej znanymi postaciami w Internecie i nie tylko. Ja z chęcią przeczytałam ten z Red Lipstick Monster – to ona jako pierwsza kobieta zdobyła milion subskrypcji na polskim YouTubie i stała się również bohaterką pierwszego wywiadu na stronie.

 

Na APYnews znajdziesz również rozrywkę w postaci Quizów wiedzy o Youtuberach. Jeśli jesteś ciekawy na ile znasz ich działalność i jak wielkim fanem jesteś – nie czekaj ;). Podejmiesz wyzwanie i sprawdzisz czy potrafisz rozpoznać twórcę po oczach? Youtuberzy są nieraz bardzo zagadkowi, skrywają wiele tajemnic, ale Ty możesz je odkryć, a przy okazji sprawdzić swoją wiedzę. W Quizach portal ma specjalność, a to dlatego, że wie o twórcach internetu chyba prawie wszystko. Przykładowe to „Quiz o Multim”, „Czy rozpoznasz YouTubera po zdjęciu?” czy „Quiz o Deynn i Majewskim”.
Słyszeliście już o takim portalu?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle