Produkty Allerco już nie raz sprawdziły się u mnie w domu, dlatego też bardzo chętnie po nie sięgam (o czym możecie przeczytać na przykład tutaj). Dziś chcę pokazać Wam kolejne dwa.

 

Allerco Emolienty Balsam do ciała

Balsam zapewnia właściwą i skuteczną pielęgnację ciała i skóry suchej, wrażliwej, atopowej, skłonnej do podrażnień i alergii. Jest produktem o niskim potencjale alergizującym, nie zawiera substancji zapachowych. Stanowi unikalne połączenie molekuły Regen7 ze specjalnie dobranymi emolientami i składnikami pielęgnacyjno-ochronnymi. Balsam
allerco działa kojąco i łagodząco. Wyraźnie i długotrwale nawilża i
natłuszcza skórę oraz zapobiega nadmiernemu jej wysuszeniu. Zmniejsza
suchość i szorstkość skóry, normalizując fizjologiczny proces
złuszczania się naskórka. Przywraca skórze utracony komfort i czyni ją
odporniejsza na działanie niekorzystnych czynników środowiskowych,
odbudowując płaszcz hydrolipidowy naskórka. Jego zastosowanie
bezpośrednio po umyciu zdecydowanie wycisza objawy podrażnień (tj.
zaczerwienienie, pieczenie, swędzenie, napięcie skóry
) powstałe podczas
mycia czy oczyszczania skóry.

 

 

Molekuła Regen7 pozytywnie wpływa na stan i wygląd skóry oraz chroni ją przed powstaniem podrażnień.
Emolienty nawilżają, zmiękczają i wygładzają skórę. Działają ochronnie na naturalna warstwę lipidową naskórka.
Dodatek witaminy E i gliceryny i witaminy E podwyższa zdolność do utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry oraz poprawia jej elastyczność.

 

Balsam zamknięty w poręcznej butelce o pojemności 250ml z zamknięciem typu klik. Jego konsystencja jest typowa dla tego typu produktów, bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i w nią wnika nie pozostawiając tłustej warstwy, a to w kosmetykach bardzo cenię. Balsam jest bezzapachowy, prawie nie czuć go na skórze. Jednak mi to zupełnie nie przeszkadza, gdyż od emolientów wymagam działania, a zapachu dopiero na drugim miejscu. No właśnie więc co z działaniem? Otóż odkąd stosuję ten produkt zauważyłam ze moja skóra jest zdecydowanie lepiej nawilżona. Przy jakimkolwiek zadrapaniu nie pojawiają się białe ślady, tak jak dotychczas – szczególnie było to widoczne na nogach. Nie jest to efekt krótkotrwały, lecz rzeczywiście widać różnicę. I z chęcią będę stosowała balsam dalej dla utrzymania efektu.
Allerco Emolienty Krem emolientowy natłuszczający 
Krem emolientowy nawilżający allerco zapewnia efektywną pielęgnację skóry suchej, wrażliwej, atopowej, skłonnej do podrażnień i alergii. Jest produktem o niskim potencjale alergizującym, nie zawiera substancji zapachowych. Krem stanowi unikalne połączenie molekuły Regen7 ze specjalnie dobranymi emolientami i składnikami pielęgnacyjno-ochronnymi.

 

Zastosowane emolienty działają ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka, ograniczając transepidermalną utratę wody (TEWL). Chroni skórę przed nadmiernym odparowaniem wody z głębszych jej warstw, a także przed działaniem niekorzystnych czynników środowiskowych. Krem zapewnia długotrwałe i głębokie nawilżenie. Zmniejsza szorstkość i suchość skóry. Działa łagodząco, przywracając skórze utracony komfort.

Krem zamknięty w małej, poręcznej tubce o pojemności 75ml z zakrętką. Typowe opakowanie. Jego konsystencja jest dość treściwa i idealna na aktualną porę roku. Dobrze się rozprowadza na skórze, dość szybko w nią wnika i pozostawia delikatną warstwę ochronną, która chroni naszą skórę przed wiatrem. Krem jest bezzapachowy, dzięki czemu zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii. W okresie grzewczym nasza skóra jest zdecydowanie bardziej narażona na wysuszenie, dlatego też krem natłuszczający zdecydowanie znajduje zastosowanie. Świetnie radzi sobie również z drobnymi suchymi plamami – znikają po dwóch zastosowaniach.

Znacie produkty Allerco? Macie z nimi jakieś doświadczenie?

 

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News