LifestyleNews

Zachowaj wspomnienia z CEWE na dłużej

Wakacje powoli dobiegają końca, zapewne większość z Was powróciła już z urlopów zachowując w pamięci cudowne, rodzinne chwile. Jednak jak wiadomo, pamięć ludzka bywa czasem zawodna, a wspomnienia lubią się zacierać i za parę lat możemy już nie mieć w głowie tych pięknych piaszczystych plaż, czy też innych darów natury. Dlatego też warto, oprócz pamięci podręcznej ;), wszystkie te wspomnienia przelać na papier. Jestem pewna, że z takich wakacyjnych, i nie tylko, wyjazdów macie mnóstwo zdjęć. Dziś w dobie smartfonów zrobienie takiego zdjęcia to chwila, jednak oglądanie tych obrazków w galeriach nie jest już tak przyjemne jak dotykanie wywołanych fotografii na papierze, kalendarzu, kubku czy też specjalnie zaprojektowanej poduszce. Takie możliwości oferuje nam firma CEWE.

 

Jeśli zależy nam na wywołaniu zdjęć to jest to na prawdę bardzo proste. W pierwszej kolejności oczywiście należy wybrać odpowiednie fotografie, które chcemy wywołać. Oj, wiem, że wcale nie jest takie proste ;-). Potem warto zdecydować w jakim rozmiarze chcemy je mieć w domu, najlepiej dopasować do posiadanych ramek. Ceny odbitek są niezwykle korzystne, gdyż zaczynają się już od 0,35 zł. A co najważniejsze im więcej zamówimy, tym mniej płacimy, dlatego też nie warto się ograniczać.

Jeśli interesują Was dodatkowe opcje, takie jak na przykład CEWE FOTOKSIĄŻKA to również jest to proste do wykonania. Mamy tu kreator, który pozwoli nam stworzyć własną, unikalną fotoksiążkę. Taka forma przechowywania wspomnień jest bardziej odporna na upływ czasu, niż tradycyjne albumy. Zdjęcia nie są tu wsuwane za folię, która może się uszkodzić. Są one nadrukowane i tworzą jedną, spójną całość. Będzie to idealny prezent dla rodziców, dziadków i nie tylko. To doskonały wybór na każdą okazję, tj. ślub, chrzciny, urodziny.

Natomiast jeśli poszukujecie coś bardziej oryginalnego, to oczywiście w ofercie znajdziecie również inne fotograficzne prezenty. Są to kalendarze, fotoplakaty, etui na telefon z naszym ulubionym zdjęciem, kubek, poduszka i wiele, wiele innych. Wszystko zależy od naszej pomysłowości oraz preferencji obdarowanego. Mnie najbardziej zainteresowało etui. Mam kilka ulubionych zdjęć i chętnie nosiłabym je zawsze przy sobie właśnie w takiej formie. Dlatego też bez zastanowienia zamówiłam je dla siebie i czekam na jego dostawę. Na pewno będzie jedyne w swoim rodzaju.

Co myślicie o takich formach zachowywania wspomnień ? Przypadło Wam, któreś szczególnie do gustu?

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle