ModaNews

Stroje kąpielowe wyszczuplające – jakie wybrać?

Jeśli chodzi o pokazanie naszej sylwetki to stroje kąpielowe należą do tych bezlitosnych elementów garderoby. Odkrywają ciało w taki sposób, że ukrycie mankamentów staje się wyzwaniem, a nawet te jednoczęściowe nie zakryją zbyt wiele. Możemy ratować się tuniką plażową, jednak przecież nie do końca o to chodzi. Dlatego też warto wybierać strój kąpielowy mądrze. Mam dziś dla Was kilka rad, jak dobrać je w ten sposób by optycznie wyszczupliły naszą sylwetkę, a my będziemy czuć się w nich jak milion dolarów.

Stroje kąpielowe wyszczuplające – triki

Przyjęło się, że strój kąpielowy, który nas wyszczupli powinien być wyłącznie w kolorze czarnym. Nic bardziej mylnego. Modele wyszczuplające są w różnych barwach. Nie kolor decyduje tu o finalnym efekcie, a fason i sposób uszycia. Stroje kąpielowe wyszczuplające mają dodatkowe przeszycia maskujące brzuszek, a szyje się je podobnie jak bieliznę modelującą, dlatego też mogą dawać efekt lekkiego ucisku. To pozwala spłaszczyć brzuch, wyszczuplić talię oraz odjąć kilka centymetrów w pupie.

Zazwyczaj do ich uszycia stosuje się materiał modelujący, dodatkowo wzbogaca się strój w podszewkę modelującą. Granie kolorami także pozwala stworzyć talię i uzyskać oczekiwane kształty. Kontrastowanie, czy zestawianie skrajnych barw przynosi ekstra efekty. Doskonale także sprawdza się tutaj zastosowanie ciemniejszych kolorów o obszarze, który chcemy wyszczuplić i jaśniejszych tam, gdzie na tym efekcie nam zależy mniej.

Stroje kąpielowe wyszczuplające dwuczęściowe?

Jeśli chcesz odjąć sobie kilka kilogramów to najlepiej ukryje go kostium jednoczęściowy. Jednak nie jesteś tak do końca na niego skazana i spokojnie możesz sięgnąć po dwuczęściowe kostiumy wyszczuplające. Zazwyczaj posiadają nieco wyższe zabudowane majtki określane jako wyszczuplające. Dzięki nim uzyskasz ładniejszą opaleniznę.
Efekty jakie uzyskamy dzięki odpowiednio dobranym strojom kąpielowym to właśnie szczuplejsza figura, optycznie wydłużone ciało, ukryty brzuszek. Warto więc nie kupować pierwszego lepszego stroju, a wybierać te, które uwydatnią nasze zalety i ukryją ewentualne mankamenty figury. Przy okazji stroju kąpielowego, warto także sięgnąć po kosmetyki do opalania, które na pewno przydadzą się latem. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup, należy sprawdzić ich skład. Etykiety na kosmetyki to podstawowa baza informacji o każdym z nich.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda