NewsUroda

Jak odświeżyć się w upały? Marion chusteczki odświeżające

Lato to upały a podczas upałów nasza skóra poci się, pocimy się my cali. Wiadomo, że nie jesteśmy w stanie brać prysznica co 5minut, dlatego też mam dla Was inne, szybkie rozwiązanie. Może nie działa jak zimny prysznic, ale na pewno odświeży naszą skórę w upalne letnie dni. O czym mówię ? To chusteczki odświeżające i chusteczki do higieny intymnej od Marion.

 

 

Chusteczki odświeżające skutecznie oczyszczają i nawilżają skórę, szczególnie w warunkach gdzie nie mamy dostępu do wody, czy mydła. Ich opakowania są na tyle małe, że bez problemu zmieszczą się w damskiej torebce, czy plecaku. Można zabrać je ze sobą wszędzie i użyć w razie potrzeby. Idealnie oczyszczają i zarazem nawilżają naszą skórę. Są dostępne w  czterech wariantach zapachowych. Każde z opakowań zawiera w sobie 15 sztuk chusteczek.
Chusteczki odświeżające Marion Flower Garden
Delikatnie pachnące chusteczki nasączone zostały specjalną formułą zawierającą alantoinę, ekstrakty z maku i hibiskusa eco, które utrzymują wilgotność w skórze, przyspieszają procesy odnowy naskórka oraz nadają skórze miękkość, gładkość i elastyczność. Bez zawartości alkoholu i barwników. Łagodne dla skóry.

 

Chusteczki odświeżające Sea Breeze
Delikatnie pachnące chusteczki nasączone zostały specjalną formułą zawierającą alantoinę, kompleks minerałów oraz ekstrakt z piany morskiej , które utrzymują wilgotność w skórze, przyspieszają procesy odnowy naskórka oraz nadają skórze miękkość, gładkość i elastyczność. 

 

Chusteczki odświeżające Marion Green Tea

Delikatnie pachnące chusteczki nasączone zostały specjalną formułą zawierającą aloe vera gel, prowitaminę B5 oraz alantoninę , które utrzymują wilgotność w skórze, przyspieszają procesy odnowy naskórka oraz nadają skórze miękkość, gładkość i elastyczność

 

 Chusteczki odświeżające Marion Fruits
Delikatnie pachnące chusteczki nasączone zostały specjalną formułą
zawierającą alantoinę, ekstrakty z pomarańczy i moreli, które utrzymują
wilgotność w skórze, przyspieszają procesy odnowy naskórka oraz nadają
skórze miękkość, gładkość i elastyczność

 

Chusteczki do higieny intymnej zapewniają długotrwałe uczucie świeżości i czystości intymnych części ciała. To małe gabarytowo, poręczne opakowanie mieści w sobie 10 nawilżonych chusteczek. Z łatwością mieszczą się w torebce, czy plecaku. Nie powodują podrażnień, ani uczucia swądu. Bardzo dobrze odświeżają. Nie zawierają alkoholu.
Chusteczki do higieny intymnej Marion Rumianek
Chusteczki do higieny intymnej zapewniają długotrwałe uczucie świeżości i czystości intymnych części ciała. Delikatnie pachnące chusteczki nasączone zostały specjalną formułą zawierającą kwas mlekowy, który pomaga utrzymać fizjologiczne pH sfery intymnej oraz naturalny ekstrakt z rumianka kojący i łagodzący podrażnioną skórę

 

Chusteczki do higieny intymnej Marion Nagietek
Chusteczki do higieny intymnej zapewniają długotrwałe uczucie świeżości i czystości intymnych części ciała. Delikatnie pachnące chusteczki nasączone zostały specjalną formułą zawierającą kwas mlekowy, który przyspiesza odnowę naskórka oraz pomaga utrzymać fizjologiczne pH sfery intymnej. Naturalny ekstrakt z nagietka chroni przed infekcjami, działa kojąco, regenerująco i przeciwzapalnie.

 

A czy Wam zdarza się używać chusteczek odświeżających ?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News