DomGadżetyNews

Idealny prezent na parapetówkę. Przyda się podczas licznych wieczorów filmowych

Przeprowadzając się do nowego domu, często zaczynamy od nowa kolekcjonowanie najpotrzebniejszych rzeczy. Są wśród nich także gadżety niezwykle przydatne w kuchni. Ja, kiedy zamieszkałam w nowym miejscu, otrzymałam jeden z nich. Chętnie zdradzę Wam, co to było, gdyż zdecydowanie przydaje się podczas filmowych wieczorów.

Przychodząc do kogoś w nowe miejsce zazwyczaj mamy ze sobą symboliczny podarunek dla gospodarzy. Często takim prezentem jest kwiat, który z pewnością ucieszy domowników. Jeżeli macie ogród i chcecie go zagospodarować, to urządzając tak zwaną „parapetówkę” możecie zaznaczyć swoim gościom, że ucieszą Was sadzonki do ogrodu. Jeżeli jest to pierwsze mieszkanie, to zazwyczaj młodym osobom daje się prezenty bardziej praktyczne i taki właśnie otrzymałam ja.

Idąc na parapetówkę do znajomego, który posiada w domu wszystko, ciężko jest wybrać odpowiedni prezent. Zwałaszcza jeśli są tam dzieci, gdyż to one będą najbardziej zainteresowane podarunkiem. U mnie strzałem w dziesiątkę okazała się maszyna do popcornu, która zrobiła niemałą furorę. W końcu uwielbiamy wieczory filmowe.

Maszyna do popcornu – idealna na filmowe wieczory

Maszyna do popcornu do tej pory była dla mnie nieznanym urządzeniem. Ziarna przyrządzałam tradycyjnie na patelni, bądź z mikrofali. Jednak nie było to do końca zdrowe rozwiązanie, ani też wygodne.

Tutaj warto jest podkreślić, że nie potrzebujemy tłuszczu do zrobienia popcornu. Urządzenie wykorzystuje gorące powietrze, dlatego też nie wciskamy w siebie dodatkowych kalorii. Cała przekąska jest niezwykle zdrowa i smaczna. Z jednego dozowania wychodzi całkiem spora miska popcornu.

Mimo że obsługa urządzenia jest niezwykle prosta, to najlepiej poprosić o pomoc dorosłych, gdyż nagrzewające się elementy mogą stanowić zagrożenie dla małych dzieci. Jeśli chodzi o jej wielkość, to jest małych gabarytów i nie stanowi problemu z przechowywaniem. Jednak jej wygląd jest tak ozdobny, że z pewnością będziecie ją trzymać na wierzchu.

 

Jest stylizowana na sprzęt ze starego kina. Dopracowana w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Bardzo stylowo prezentuje się w kuchni. Zdecydowanie nie da się przejść obok niej obojętnie, na pewno zwróci uwagę niejednego gościa.

 

Maszyna do popcornu – gdzie można ją kupić?

Maszyna do popcornu, którą widzicie na zdjęciach, pochodzi ze sklepu Toys4Boys. Polecam zajrzeć tam jeśli szukacie prezentu nie tylko na parapetówkę, gdyż oferuje wiele innych produktów na różne okazje.

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dom