Lifestyle

Zrób sobie prezent Eprezenty.pl

Hej, Ty! Mój zabiegany czytelniku. Mam do Ciebie pytanie : „kiedy ostatnio zrobiłeś coś dla siebie? kiedy sprawiałeś sobie sam prezent?„. Odpowiem za Ciebie i mam nadzieję, że się mylę –  „Dawno! Nie pamiętam kiedy!

Jeśli mam rację to myślę, że ten post jest idealny dla Ciebie! Otóż będzie on o prezentach właśnie. Jakich? O małych przydatnych błahostkach, które na pewno każdy ma w swoim przyborniku czy torebce. Ale dlaczego by tych błahostek nie spersonalizować i nie uczynić wyjątkowych? O czym mowa? O (nie) zwykłym lusterku dla niej i narzędziu wielofunkcyjnym dla niego. Tak, to są właśnie moje dwie propozycje na prezenty idealne – dla siebie i Ciebie (mój mężu)!Narzędzie wielofunkcyjne Multitool  to idealny prezent dla każdego mężczyzny.  Przyda się naszej złotej rączce, w każdej z codziennych wykonanywanych prac (np. dla nas kobiet). A jeśli przy tym będzie widniał na nim spersonalizowany przez nas grawer, to na pewno każda z tych prac będzie wykonywana z jeszcze większą przyjemnością.
Narzędzie o którym mowa, czyli tzw. multitool, wykonano z wysokogatunkowych materiałów. Z pewnością przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. To niezbędnik do w codziennych czynnościach, ale także świetny gadżet na dalekie wędrówki czy też wyprawy. Więc jeśli w domu macie złotą rączkę, która lubi wycieczki – myślę, że bedzie to podarunek trafiony w dziesiątkę.
Pomysłowy, rozkładany multitool to przyrząd, który można wykorzystać m.in. jako kombinerki. Może również bardzo szybko przekształcić w inne, niezbędne w danym momencie narzędzie. Jest to nie tylko praktyczny upominek, ale i piękna pamiątka na lata.

 

 

 

 

 

 

 

Lusterko kompaktowe z nadrukiem dedykacji – Wake up & Make up to cudowny upominek dla każdej kobiety. Jest również bardzo praktyczny, gdyż każda z nas lubi mieć je pod ręką. To idealne rozwiązanie do dyskretnego sprawdzenia makijażu i szybkiego „przypudrowania noska”. Ja, osobiście, uwielbiam jeśli upominek, który otrzymuje jest nie tylko elegancki ale i użyteczny. A tak właśnie jest w tym przypadku. Jeśli dodatkowo umieścimy na nim spersonalizowany napis, stanie się lusterkiem niezwykłym, dedykowanym tylko dla nas, jedynym w swoim rodzaju. Mój grawer to odzwierciedlenie tego kim jestem, i co sprawia mi satysfakcję – czyli codzienne spotkania z Wami na moim blogu. Dzięki temu, mój gadżet stał się jeszcze bardziej dopasowany do mnie.

 

 

 

 

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle