Inne

Żel do prania i odplamiacz do tkanin kolorowych FLO

Produkty FLO goszczą na moim blogu już po raz kolejny. Jakiś czas temu opisywałam wam je we wpisie : jak i w czym prać niemowlęce ubranka. Dziś czas na żel do prania i dobry odplamiacz do tkanin kolorowych FLO.

Jaki powinien być dobry odplamiacz?

Oczywiście taki, który usunie plamy (najlepiej bez pocierania, gdyż może to niszczyć tkaniny). Jednak do tej pory nie natrafiłam na taki. Zazwyczaj odplamiacz trzeba nalać bezpośrednio na plamę, zostawić na 10-15 minut, żeby zaczął działać. Teraz wystarczy potrzeć i wrzucić do pralki.

FLO odplamiacz do tkanin kolorowych przyjemnie pachnie i działa delikatnie na plamy. Do tej pory usunął z moich ubrań wszelkie zabrudzenia, jednak nie były one na tyle mocne by trudno było się ich pozbyć. Dodatkowo jest łagodny dla tkanin, nie niszczy ich. Przed i po praniu są one takie same. Do opakowania dołączony został dozownik z wypustkami, które mają ułatwiać pocieranie plam. Łatwo dostępny, spełnił moje oczekiwania.

Żel do prania FLO z hybrydową formułą jest dość gęsty i nie ucieka z korka. Bardzo ładnie pierze ubrania i zostawia na nich piękny, kwiatowy zapach. Ten zapach już mnie zauroczył podczas stosowania żelu do płukania. Tutaj jest podobnie. Kolejnym plusem jest fakt, iż ubrania nawet po tygodniu leżenia w szafie, jeszcze pachną tym żelem. Jeśli chodzi o dopieranie to dobrze radzi sobie z codziennymi zabrudzeniami. Cena dość przystępna ok 18zł za 2l.

Jeśli miałabym podsumować oba produkty to jestem zadowolona z ich działania. Marka FLO jest tania i naprawdę skuteczna. Ciężko znaleźć dobry odplamiacz, ale mi się to na szczęście udało.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Inne