KsiążkiNews

Teletubbies – Pierwszy Magazyn Twojego Dziecka

Kto z Was niezna Teletubisiów? Chyba ciężko znaleźć osobę, która nie kojarzy bohaterów tej bajki – oczywiście mowa o  Laa-Laa, Tinky Winky, Po oraz Dipsy. Bawią oni nas i nasze dzieci już od wielu, wielu lat.
Dziś chcę pokazać Wam czasopismo inspirowane właśnie tą bajką – mowa o Magazynie Teletubbies – które wraca na rynek prasowy w zupełnie nowej edycji. Jest to dwumiesięcznik, który adresowany jest przede wszystkim do dzieci w wieku 2-3 lat (czyli u nas trafiło w target idealnie). Jest więc bardzo prawdopodobne, że będzie to pierwszy magazyn naszych maluszków.

 

 

Co znajdziemy w magazynie?
Przede wszystkim bardzo dużo zagadek związanych oczywiście z bajką i teletubisiami. Mamy obrazek, który ukaże się po połączeniu razem wszystkich kropek – wtedy zobaczymy co Dipsy włoży do tańca. Znajdziemy tu również historyjkę z obrazkami – gdy trafimy na jakiś obrazek, dziecko musi powiedzieć co na nim widzi. Oprócz tego dziecko uczy się kolorów, dopasowywać cienie do odpowiednich rzeczy i wiele, wiele innych. Magazyn ten został przygotowany tak, aby jak najbardziej rozwinąć zmysły i wyobraźnię naszego malucha. Na ostatniej stronie znajdziemy pożegnanie i zabawną ścieżkę, która zaprowadzi nasze dziecko wprost do łóżka – to czas na sen.
Jakby tego było mało – mamy jeszcze niespodziankę! Łóżeczko i jednego z teletubisiów – Laa-Laa. I tak możemy położyć teletubisia na poduszeczkę, przykryć kołderką i razem z nim pójść spać.

 

 

 

Myślę, że to odpowiednia propozycja dla maluszków – jak widzicie, mamy tu mnóstwo nauki poprzez zabawę.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Książki