DomNews

Regina Clean It Up!

Koniec tygodnia to dla nas czas na porządki w domu. Trzeba ogarnąć, to co się w tygodniu nabałaganiło.  To sprzątanie było zdecydowanie przyjemniejsze, bo w towarzystwie ręczników papierowych Regina.
Kupując ręczniki papierowe nigdy nie przywiązywalam wagi do firmy. Przynaje się, że zawsze brałam te wypadające najkorzystniej cenowo. No bo przecież ręcznik to ręcznik. Używany przy sprzątaniu ma za zadanie wchłonąć wodę, zebrać brud i wiadomo skończyć w koszu. Nie widzialam sensu, po co przepłacać?
Zdanie moje uległo zmianie po przejściu ze zwykłego ręcznika papierowego marki własnej sklepu na ręcznik papierowy Regina. Różnice? Zacznijmy od tych estetycznych. Na każdym produkcie Regina są wytłoczone miłe dla oka wzorki.

 

 

Regina najdłuższy ręcznik – dwie rolki posiada piękne serduszka.

 

Papier jest super wytrzymały i delikatny. To ostanie miałam okazję sprawdzić na moim nosie, gdyż dopadło mnie przeziębienie. Po wielokrotnym użyciu ręczników mój nos jest niepodrazniony, nie ma koloru buraka. To dla mnie najwyższa rekomendacja.
Wracając do sprzątania…zainteresował mnie ręcznik papierowy Regina Błysk kryształowa czystość z przeznaczeniem do szyb i powierzchni szklanych.

 

Wykorzystaliśmy go przy czyszczeniu puzzli piankowych Julki,  szyb oraz oprawionych zdjęć wiszących przy kominku. Spisał się bez zarzutu. Zacieków i smug brak. Jest za to pięknie błyszczące okno oraz czyste, lśniące ramki z naszymi rodzinnymi zdjęciami (za zdjęcia dziękujemy Sepis Project.
Przy puzzlach także spisał się znakomicie. Nie rwał się tak łatwo, był wytrzymały i co ważne nie pozostawił żadnych śladów czy kawałków mokrego papieru.  To dość istotna sprawa, gdyż sokoli wzrok Julki zauważy wszystko. Choćby ten kawałek był rozmiarów mikroskopijnych, prawie niewidocznych to i tak ona go znajdzie 🙂 chwytne paluszki złapią kawałek, który powędrowałby oczywiście do buzi. Przecież należy sprawdzić czy to coś nie jest czasem jadalne ;-). Przy Regina takich niespodzianek brak!

 

 

 

 

 

Oprócz dwóch wspomnianych wyżej typów ręczników papierowych Regina otrzymałyśmy jeszcze Regina Ekspert ręcznik papierowy 3 warstwowy.
Solidny, wytrzymały. Świetnie sprawuje się w kuchni ze względu na wysoką chłonność. Nawet jeśli zrobimy „ups!” i wylejemy coś przypadkiem – Regina wchłonie wszystko.
Oraz Regina Big One – pojedyncza rolka do najcięższych wyzwań. Wchłania wilgoć oraz usuwa wszelki brud. W jednej rolce znajduje się aż 500listków.
Dostałyśmy solidny zapas ręczników na dłuższy czas. Na pewno wykorzystamy wszystko i nigdy już nie wrócimy do zwykłych ręczników papierowych. Regina przekonała nas do siebie całkowicie!
Na koniec kilka słów o Reginie od Regina.
– Nasze produkty wytwarzane są wyłącznie z certyfikowanych surowców pochodzących z nadzorowanych i odpowiedzialnie zarządzanych lasów
– Codziennie angażujemy się w redukcję ilości emitowanego dwutlenku węgla do atmosfery 
– Inwestujemy w innowacyjne technologie aby podnieść naszą efektywność energetyczną oraz zredukować zużycie wody.
Jak widzicie warto wybrać markę Regina i zostać z nią na dłuższy czas.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dom