Kto z nas nie był w sytuacji, kiedy  szybko potrzebował konsultacji lekarskiej?  I jak to często bywa, taka potrzeba rodzi się w najmniej sprzyjających okolicznościach- poza miejscem zamieszkania, poza godzinami pracy naszej przychodni czy też w innych niestandardowych, awaryjnych sytuacjach. Co wtedy? Odpowiedzią jest zdalnaprzychodnia.pl gdzie możemy się skonsultować z lekarzem online.

To miejsce, w którym bezpiecznie i dyskretnie, wygodnie i szybko załatwisz konsultację lekarską online z możliwością otrzymania e- recepty. Jeśli znajdziesz się w sytuacji awaryjnej-skończyły ci się leki, które regularnie przyjmujesz albo musisz skorzystać z antykoncepcji awaryjnej, pomoże ci lekarz online Po wykupieniu konsultacji, otrzymasz drogą mailową formularz z wywiadem medycznym  dotyczącym twojego stanu zdrowia. Po zapoznaniu się, z jakich informacjami udzielisz, lekarz, jeśli oczywiście nie stwierdzi żadnych przeciwwskazań, tą samą drogą przekaże ci zalecenia i ewentualnie e- receptę.

Konsultację lekarską online można wybrać spośród kilku kategorii:

  • ogólna konsultacja lekarska,
  • antykoncepcja po stosunku- tabletka dzień po,
  • przedłużenie recepty na antykoncepcję hormonalną,
  • przedłużenie recepty na terapię przewlekłą,
  • łysienie androgenowe.

Po antykoncepcję po stosunku znaną też jako antykoncepcja awaryjna albo tabletka dzień po sięgamy kiedy uprawialiśmy seks bez zabezpieczenia, albo jeśli zawiodła antykoncepcja hormonalna lub mechaniczna: kiedy pękła prezerwatywa, wysunęła się wkładka domaciczna, pominięte zostały kolejne dwie dawki dwuskładnikowej tabletki antykoncepcyjnej, plaster antykoncepcyjny został przyklejony za późno albo za wcześnie. Ten rodzaj antykoncepcji jest bezpieczny i skuteczny, ale nie może być stosowany częściej niż raz w ciągu cyklu miesiączkowego. W Polsce dostępne są dwa preparaty stosowane w antykoncepcji po stosunku i oba dostępne są na receptę.

Lekarz online przyjdzie nam z pomocą też kiedy skończyły nam się leki dostępne na receptę, które musimy stosować regularnie. Po konsultacji otrzymujemy na maila recepta online którą możemy zrealizować w każdej aptece. System e-recept jest w Polsce nowym systemem dostępnym od 1.01.2019 roku i jest realizowany przez wszystkie apteki w kraju. Receptę online zrealizujesz poprzez podanie farmaceucie 4-cyfrowego kodu oraz numeru PESEL.

Konsultacja lekarska online- Zdalna Przychodnia dostępna jest dla każdego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. To doskonała alternatywa dla wizyty w tradycyjnej przychodni. Niejednokrotnie przyjdzie nam z pomocą.

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News