NewsPorady

Pomoc prawna z zakresu odszkodowań – jakich specjalistów wybrać?

Jakiś czas temu pisałam Wam o prawach, jakie przysługują podczas wypadku nie z Waszej winy. Mianowicie był to samochód z OC sprawcy, bądź porada prawna również finansowana z jego OC. Dziś przybliżę Wam jedną z kancelarii, która zajmuje się m.in. tego typu sprawami.

Pomoc prawna z zakresu odszkodowań

Kancelaria prawna o której dziś mowa to AIF kancelaria https://www.tuodszkodowania.pl/,która na rynku jest już od 15 lat, co czyni ją jedną z bardziej doświadczonych firm. Zajmującą się windykacją, obrotem wierzytelnościami oraz informacją gospodarczą na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw. Kancelaria zatrudnia prawników wyspecjalizowanych w wielu dziedzinach prawa gospodarczego, mediatorów sądowych i negocjatorów. Sprawy sądowe prowadzone są przez radców prawnych oraz adwokatów.

Kancelaria ta jest również otwarta na klientów indywidualnych, czyli wspomniana wyżej walka o odszkodowanie, czy o należne nam świadczenia z OC sprawcy przy kolizji. Jeśli miałeś w swoim życiu niemiła historię z ubezpieczycielem, lub walczysz o odszkodowanie to polecam się oddanie swojej sprawy ręce tych specjalistów.
AIF Kancelaria ma doświadczenie, które nabyła podczas prowadzenia ok. 1200 procesów sądowych. 98 % spraw było przez nich wygrane, bądź doprowadziły do zawarcia ugody. Myślę, że to wynik godny podziwu. Jesteśmy pewni, że świadczone usługi są na najwyższym poziomie.

Co z wysokimi zaliczkami?

Boicie się wysokich zaliczek? Wysoka skuteczność negocjacji prowadzonych przez AIF Kancelaria pozwala im na finansowanie całego postępowania o odszkodowanie. Klient nie ponosi żadnych zaliczek a wynagrodzenie kancelaria otrzymuje po odzyskaniu należności od firmy ubezpieczeniowej.

Wynagrodzenie otrzymują wyłącznie za skuteczne uzyskanie odszkodowania. Nie wpłacamy żadnych zaliczek, czy opłat wstępnych. Warunki proponowane przez kancelarię są takie, gdyż dział odszkodowań szczyci się wysoką skutecznością w ich uzyskaniu. Pomoc świadczona jest jedynie za prowizję od uzyskanej kwoty odszkodowania.

Nie bójmy się też, że zostaniemy potraktowani hurtowo jako jedni z wielu. Naszą sprawę poprowadzi jeden wyznaczony doradca. Kancelaria AIF wie jak ważne jest osobiste zaangażowanie w naszą sprawę. Dlatego starają się, aby kontakt z nami utrzymywała jedna osoba, która pozna nasze potrzeby i sprawę „od podszewki”.

Oczywiście nie życzę nikomu sytuacji, gdzie musimy walczyć o swoje – jednak jeśli się to nam wydarzy, polecam oddać się w ręce fachowców w tym temacie.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News