NewsUroda

Nowość Soraya Lactissima żele do higieny intymnej

Soraya dość często gości w mojej kosmetyce. Lubię wracać do kremów tej marki, jednak do tej pory nie miałam okazji poznać innych produktów. Dlatego też widząc na półkach żele do higieny intymnej Soraya Lactissima z chęcią je kupiłam i wypróbowałam.

Żele te zawierają wyjątkowo delikatną i skuteczną formułę, fizjologiczne PH. Bezpieczeństwo potwierdzone  w badaniach na kobietach ze skórą wrażliwą i alergiczną, pod nadzorem lekarzy ginekologa położnika, dermatologa i alergologa.

Soraya Lactisimma odświeżający aloes

Formuła zawiera:
• kwas mlekowy – przywraca i pomaga utrzymać odpowiednie pH miejsc intymnych i wzmacnia barierę ochronną okolic intymnych,
• prebiotyk – stymuluje rozwój naturalnej mikroflory bakteryjnej okolic intymnych, wzmacniając naturalną barierę ochronną,
• ekstrakt z aloesu – wykazuje działanie nawilżające oraz kojące, stymuluje procesy regeneracji naskórka.

Soraya Lactissima odświeżający Aloes delikatnie, ale skutecznie myje okolice intymne. Dzięki zawartości ekstraktu z aloesu łagodzi podrażniania, zmniejsza uczucie pieczenia oraz swądu. Przywraca komfort. Dodatkowo zmniejsza skłonność do powstawania przyszłych podrażnień. Ma delikatny skład i nie podrażnia ani nie wysusza skóry i śluzówki okolic intymnych.

Soraya Lactissima Kojący rumianek 

Formuła zawiera:
• kwas mlekowy – przywraca i pomaga utrzymać odpowiednie pH miejsc intymnych i wzmacnia barierę ochronną okolic intymnych,
• pantenol – nawilża skórę i śluzówkę, łagodzi podrażnienia,
• wyciąg z rumianku – działa kojąco i łagodząco.

Delikatny żel z rumiankiem w składzie mogą używać osoby nawet ze skórą wrażliwą, gdyż posiada on formułę kojącą i łagodzącą wszelkie podrażnienia. Zapach jest bardzo delikatny lekko wyczuwalny. Jego zastosowanie przynosi komfort okolic intymnych. Nie wysusza skóry i śluzówki.

Soraya Lactissima Sport 

Formuła zawiera:
• kwas mlekowy wspomaga odbudowę naturalnej flory bakteryjnej miejsc intymnych,
• prebiotyk stymuluje rozwój naturalnej „dobrej”mikroflory bakteryjnej okolic intymnych,
• fizjologiczne pH wzmacnia barierę ochronną i zmniejsza ryzyko infekcji,
• bardzo łagodna formuła delikatnie myje i pielęgnuje.

Żel sport przywraca komfort i uczucie świeżości, szczególnie w miejscach, które przy wzmożonym wysiłku są narażone na otarcia oraz mikrourazy. Ma działanie przeciwbakteryjne, dzięki którym redukuje liczbę drobnoustrojów odpowiedzialnych za infekcje okolic intymnych. Dodatkowo neutralizuje nieprzyjemne zapachy mogące wystąpić podczas wzmożonej aktywności fizycznej.

Wszystkie trzy żele są niezwykle delikatne, ale również skuteczne w swoim działaniu. Nowa formuła wpływa zdecydowanie korzystnie na ich działanie. Nawet po całym dniu czujemy się nadal komfortowo. Czy znacie te żele?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News