DzieckoNews

Niezwykłe smoczki dla Twojego dziecka – konkurs z WubbaNub.pl

Dziś będzie słów kilka o niezwykłych smoczkach dla naszych maleństw. Dlaczego są one takie niezwykłe?

Otóż smoczki WubbaNub to innowacyjne połączenie tradycyjnego smoczka z pluszową przytulanką. Przeznaczone są dla naszych najmniejszych pociech już od ich pierwszego dnia życia.
Połączenie przytulanki ze specjalnie dobranym smoczkiem Philips Avent Soothie (imitującym kształt kobiecego sutka) uspakaja maluchy, pomagając im w przytrzymaniu smoczka tam, gdzie jego miejsce. Smoczek jest na stałe przymocowany do Wubba, dzięki czemu nie ma ryzyka odczepienia się, zgubienia, czy upuszczenia go. Dodatkowo miejsce zamocowania smoka na przodzie główki pluszaka pozwala na jednoczesne ssanie smoczka oraz przytulanie zabawki – a to pomaga w nauce sprawnego chwytania.

 

WubbaNub jest leciutki, 44g „wagi” nie sprawi kłopotu nawet najmniejszemu maluszkowi. Jest także bezpieczny pod względem użytkowania.

Jak powstał WubbaNub? To historia z życia wzięta. Ponad 10 lat temu Carla Schneider pojechała na pierwsze wakacje ze swoim nowo narodzonym dzieckiem. Spokojne rodzinne wakacje zostały przerwane przez płacz dziecka. Winowajcą tej sytuacji okazał się wciąż wypadający smoczek. Po nieprzespanej nocy Carla stwierdziła, że musi wziąć sprawy w swoje ręce. Wpadł jej do głowy sprytny pomysł. Wzięła ulubioną przytulankę swojego dziecka i przyszyła do niej smoczek. Efekt tego prostego zabiegu przerósł jej najśmielsze oczekiwania – maleństwo nie gubiło smoczka i spało spokojnie ze swoją ulubioną maskotką. Tak właśnie powstał pierwszy WubbaNub na świecie.

WubbaNub to całkiem spora rodzinka 9 różnych zwierzaków, spośród których każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla swojego maluszka. Poniżej wzory niektórych z nich.

 

 

 

 

 

 

Uwaga Uwaga konkurs!

My już pokochałyśmy WubbaNub, teraz czas abyście i Wy zakochali się w nich !
Dwaj Wubbaprzyjaciele szukają kochającego domku. Do wygrania śliczna Owieczka oraz Żabka. Osoba wylosowana jako pierwsza ma również pierwszeństwo przy wyborze jednego z dwóch smokopluszaków.

Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie?

Pod postem konkursowym na FB o tutaj lub w komentarzu poniżej pod tym postem (jak Wam wygodniej) należy wpisać imię i wiek Waszego maluszka. Możecie także dołączyć jego zdjęcie (zdjęcie nie jest wymogiem ale będzie nam miło zobaczyć Wasze pociechy).

Będzie nam niezmiernie miło jeśli polubicie profil FB bloga Czary-Marty.blogspot.com oraz sponsora WubbaNub.pl

Zapraszamy również do udostępnienia posta konkursowego na swojej tablicy.

Konkurs trwa od soboty (19.03) do piątku (25.03) do północy. Zwycięzcę wybierze szczęśliwa rączka Julii już w sobotę (26.03).

Życzymy Wubbapowodzenia!

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dziecko