NewsUroda

Mydlarnia Cztery Szpaki Peeling Róża i Baobab

 

Jakiś czas temu za sprawą Eco & well znalazł się w moim domu peeling róża i baobab od Mydlarnia Cztery Szpaki. Dziś przyszedł czas na podzielenie się z Wami moją recenzją.

 

Mydlarnia Cztery Szpaki Peeling Róża i Baobab peeling delikatnie wygładzający

Wygląd naszej skóry zależy od wielu czynników, na które możemy bezpośrednio wpłynąć. Odbudowa komórek skóry oraz naturalne złuszczenie naskórka maleje wraz z wiekiem, a proces starzenia skóry postępuje szybciej, gdy źle się odżywiamy, lub często wystawiamy skórę na oddziaływanie promieni słonecznych. Nieprawidłowa gospodarka wodna sprawia, że taka skóra staje się sucha, wrażliwa i skłonna do cellulitu. Oferowany przez Mydlarnię Cztery Szpaki peeling do ciała jest idealnym lekarstwem w walce o piękną, gładką i jędrną skórę. Warto stosować taki peeling, ponieważ podczas jego rozprowadzania, znajdujące się w nim drobinki masują i automatycznie poprawiają pracę układu krwionośnego. Dzięki temu zwiększamy elastyczność, a komórki skóry szybciej się regenerują.

 

Regularnie stosowany naturalny peeling do ciała Róża i Baobab szybko upora się ze zniszczonym i szorstkim naskórkiem, dodając skórze blasku i witalności. Baobab ma za zadanie wygładzenie i uelastycznienie skóry. Uszczelnia także jej naturalną barierę lipidową. Ewidentnie poprawia jakość skóry zniszczonej rozstępami, odżywiając ją i stymulując do pracy. Wyciąg z róży wykazuje właściwości przeciwzapalne i aseptyczne. Wzmacnia zaczynia krwionośne i zapobiega powstawaniu, lub niweluje widoczne już zwiotczenie skóry.

 

Dlaczego warto stosować scrub do ciała? Pielęgnacja skóry stanowi ważny element naszego życia. To ona chroni nasze organy wewnętrzne, to ona dodaje lub ujmuje nam lat. Warto o nią zadbać, tym bardziej gdy można zrobić to w przyjemny sposób, wdychając świeży i kojący zapach róży i baobabu.

 

 

Peeling zamknięty jest w transparentnym słoiczku z metalową zakrętką. Brak na nim jakiegokolwiek nadruku, dzięki czemu widzimy zawartość i możemy na bieżąco kontrolować zużycie kosmetyku. Do peelingu dołączona została mała, drewniana łyżeczka mająca za zadanie ułatwić nam wydobycie go z opakowania i aplikację kosmetyku, tak aby do środka słoiczka nie dostałą się woda. Zawartość ma zapach wprost obłędny – jeśli jesteście fankami zapachu róży to na pewno coś dla Was. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, a dzięki zawartości naturalnych olejków nawilża skórę. Delikatne drobinki złuszczające skutecznie peelingują, jednak nie powodują żadnego podrażnienia. Po jego użyciu skóra jest tak nawilżona, że nie ma potrzeby stosowania balsamu.

 

Znacie produkty Mydlarni Cztery Szpaki? Mieliście już okazję używania tego peelingu ?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News