ModaNews

Koszula szyta na miarę przez internet? Da się!

Żyjemy w ciągłym biegu, spieszymy się, by zdążyć z miejsca na miejsce. Wieczna gonitwa uświadamia nam jak niezwykle cenny jest nas czas. Dlatego też w każdej dziedzinie życia sięgamy po ułatwienia, tak, aby tego czasu tracić jak najmniej. Zamawiamy domowe wizyty lekarzy, bez potrzeby czekania w długich kolejkach w przychodniach, kupujemy artykuły spożywcze z dostawą do domu, czy wreszcie zamawiamy ubrania online. Niestety z gotowymi ubraniami często jest tak, że pomimo podanych wymiarów, nie udaje się nam trafić z rozmiarem i wtedy musimy zaprzątać sobie głowę z wymianą rzeczy bądź jej zwrotem. Co w rezultacie prowadzi do kolejnej straty czasu. Jak tego uniknąć? Jest na to proste rozwiązanie, jakim jest koszula szyta na miarę przez internet! Wystarczy ją tylko zamówić na www.hendersonshirts.com

Koszula szyta na miarę  – jak to wygląda?

Otóż cały proces jest na prawdę prosty. Zaczynamy od zaprojektowania naszej koszuli szytej na miarę. Wybieramy styl koszuli – dostępny jest biznesowy, elegancki, bądź codzienny, wystarczy, że określimy na jaką okazję potrzebujemy to ubranie. Decydujemy także o tkaninie z jakiej ma być wykonana, a następnie dobieramy pozostałe elementy wg wskazówek.
Przykładowo decydując się na konkretny wygląd mankietów mamy rozwijane menu do wyboru z czterema rodzajami wykończeń. Po kliknięciu na dowolny z nich, na grafice koszuli mamy widoczny podgląd tego, jak będzie prezentował się dany mankiet na koszuli. Na zdjęciu poniżej widzicie typ francuski. Jeśli macie wątpliwości czy to odpowiedni wybór to po naciśnięciu na informacje pokazuje się komunikat, do jakiego stroju nam pasuje, wraz z jego krótkim opisem.
Mój mąż zdecydował się na taką koszulę przed wyjazdem służbowym, gdy zależało mu na czasie i nie miał go także na chodzenie po sklepach. Poza tym wybór w nich niestety też jest dość ograniczony i nigdy nie udało mu się znaleźć modelu takiego na jakim mu zależało. Miał dość powtarzalnych koszul, które nosi każdy mężczyzna na ulicy. Chciał czegoś innego i właśnie, taką koszule sobie zaprojektował. Wyglądała ona według  projektu następująco:
Teraz wystarczyło, że podał wymiary i firma rozpoczęła proces szycia. Jeśli chodzi o wymiary to mamy dwie opcje. Podajemy te wzięte ze swojego ciała, bądź ze starej, pasującej koszuli. My wybraliśmy drugą opcję, wzorowania się już na modelu sprawdzonym i dopasowanym. Zapewne zastawiacie się co w przypadku, gdy zdecydujemy się, że nasze uszyte ubranie musi być poddane poprawkom? Czy jest tu dodatkowa opłata? Nie, nic takiego nie ma tu miejsca. Koszula szyta na miarę za pośrednictwem serwisu internetowego to zakup w pełni komfortowy a poprawek firma dokonuje za darmo w ramach Gwarancji Pierwszej Koszuli. Wystarczy tylko, że zgłosimy chęć z jej skorzystania w terminie do 7 dni od dnia otrzymania towaru.
Warto wspomnieć też o tym, że niezależnie od elementów koszuli wybranych na początku zamówienia, cena nie ulega zmianie. Zawsze będzie to 259zł bez względu na to jakie opcje zaznaczymy. Dostawa jest darmowa, a czas realizacji niezwykle krótki, bo do 14dni roboczych. Nie ma tu również obawy o jakość tkaniny z jakiej wykonana jest koszula, w każdym przypadku to 100% bawełna.
Mój mąż dokonał już zamówienia i jest niezwykle zadowolony. Koszula według własnego projektu, bez problemowych przymiarek, a jakością nie odbiegająca od tych szytych stacjonarnie u krawca. Z tym, że tu mamy jeden dodatkowy plus – koszula jest niepowtarzalna i świetnie dopasowana. Słyszeliście może o koszuli szytej na miarę przez internet?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda