GadżetyNews

Kobiecy niezbędnik IziGSM

Odkąd moja 2letnia córka opanowała obsługę smartfona do perfekcji, bateria w nim jest codziennie zużywana do końca. O ile jestem wtedy w domu, zupełnie mi to nie przeszkadza. Gdy widzę zbliżające się 0% baterii w telefonie, po prostu podłączam go do ładowarki, no i już po kłopocie.
Jednak, gdy jesteśmy w podróży, na spacerze, czy w sklepie sprawa ładowania wcale nie jest taka prosta. To znaczy nie była, do momentu, w którym poznałam Power Bank od IziGSM. To gadżet, który przyznam, że do tej pory wydawał mi się zbędny. Jednak teraz nie wyobrażam sobie bez niego życia :). Tak, tak, gdyż niejednokrotnie power bank ratował mnie w trudnej sytuacji, gdzie telefon, złowrogo ostrzegał mnie o końcu baterii. Natomiast Julia właśnie była w trakcie słuchania swojej ulubionej piosenki i nie przyjmowała do wiadomości, że zaraz będzie koniec słuchania. Na szczęście miałyśmy go przy sobie!

 

Jak wygląda ten cudowny gadżet? Czy na pewno nie zajmuje dużo miejsca w torebce? Otóż, nie! Ten mały, sprytny gadżet wygląda jak, i ma taką wielkość jak, szminka! (no może jest troszkę grubszy). Na pewno spodoba się każdej kobiecie lubiącej praktyczne, a zarazem ciekawie wyglądające i ułatwiające życie, dodatki.

 

 

 

Teraz może trochę o specyfikacjach tego cuda techniki :).
Pojemność akumulatora to 2400mAh, co pozwala na naładowanie baterii praktycznie do końca. Power bank posiada wbudowaną diodę, która świecąc na niebiesko informuje nas o tym, że ładowanie jest w trakcie. Gdy przenośna ładowarka rozładuje się – dioda po prostu gaśnie.
Power bank jest wyposażony w zabezpieczenie przed przeładowaniem i rozładowaniem. Mamy pewność, że nasza „szminka” jest zawsze gotowa do pracy. W zestawie otrzymujemy kabel USB-micro USB, który jest standardowym do współpracy ze wszystkimi smartfonami.
Do wyboru mamy trzy kolory. Jakie? możecie to sprawdzić bezpośrednio na stronie IziGSM.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Gadżety