Niedawno otrzymałam możliwość przetestowania klamer do włosów LinziClip. Byłam ich bardzo ciekawa, gdyż klamry to moja ulubiona alternatywa dla tradycyjnych gumek do włosów, dlatego też ochoczo zabrałam się do testów a dziś przychodzę do Was z moją opinią o nich.
W ofercie LinziClip znajdziemy szeroki wybór klamer i spinek  do włosów, każda kobieta powinna znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Ja w swojej paczce otrzymałam dwa rodzaje klamer – zestaw MINI oraz MIDI.
Klamry MINI to trzy małej wielkości klamerki, idealne do podpięcia małych kosmyków włosów, na przykład przy wykańczaniu swojej fryzury. Wykonane są z mocnego tworzywa, nie złamały się przy wielokrotnym zakładaniu i ściąganiu. Trzymają one fryzurę na swoim miejscu, nie zsuwają się z włosów. Docelowo myślę, że znajdą zastosowanie przy upięciu niesfornej grzywki mojej córki
Klamra MIDI jest zdecydowanie większa od tych poprzednich i idealnie podtrzymuje moją fryzurę. Jest w stanie zebrać i spiąć wszystkie moje włosy – jednak w moim przypadku nie jest to trudne, gdyż są one cienkie i nie jest ich jakoś specjalnie dużo ;). Myślę, że przy gęstych włosach mogłaby nie być wystarczająca. Kolor klamry jest elegancki, perłowy, pasuje do różnych stylizacji. Klamra również jest solidnie wykonana, nie zsuwa się z włosów.
Koszt takich klamer to ok. 9zl a dostępne są m.in w Drogerii Rossmann. Myślę, że jak na tak przyzwoite to cena jest idealna.

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News