NewsUroda

Klamry Linziclip – alternatywa dla gumek do włosów

Niedawno otrzymałam możliwość przetestowania klamer do włosów LinziClip. Byłam ich bardzo ciekawa, gdyż klamry to moja ulubiona alternatywa dla tradycyjnych gumek do włosów, dlatego też ochoczo zabrałam się do testów a dziś przychodzę do Was z moją opinią o nich.
W ofercie LinziClip znajdziemy szeroki wybór klamer i spinek  do włosów, każda kobieta powinna znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Ja w swojej paczce otrzymałam dwa rodzaje klamer – zestaw MINI oraz MIDI.
Klamry MINI to trzy małej wielkości klamerki, idealne do podpięcia małych kosmyków włosów, na przykład przy wykańczaniu swojej fryzury. Wykonane są z mocnego tworzywa, nie złamały się przy wielokrotnym zakładaniu i ściąganiu. Trzymają one fryzurę na swoim miejscu, nie zsuwają się z włosów. Docelowo myślę, że znajdą zastosowanie przy upięciu niesfornej grzywki mojej córki
Klamra MIDI jest zdecydowanie większa od tych poprzednich i idealnie podtrzymuje moją fryzurę. Jest w stanie zebrać i spiąć wszystkie moje włosy – jednak w moim przypadku nie jest to trudne, gdyż są one cienkie i nie jest ich jakoś specjalnie dużo ;). Myślę, że przy gęstych włosach mogłaby nie być wystarczająca. Kolor klamry jest elegancki, perłowy, pasuje do różnych stylizacji. Klamra również jest solidnie wykonana, nie zsuwa się z włosów.
Koszt takich klamer to ok. 9zl a dostępne są m.in w Drogerii Rossmann. Myślę, że jak na tak przyzwoite to cena jest idealna.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News