NewsPorady

Jak zabezpieczyć swój telefon?

Żyjemy w czasach, w których każdy z nas posiada telefon. Co więcej posiadanie smartfona za nawet kilka tysięcy złotych nikogo nie dziwi. Skoro więc inwestujemy aż tyle, warto jest pomyśleć nad tym, aby odpowiednio zabezpieczyć nasz telefon. Nauczona błędami – miałam smartfona lecz bez pokrowca i szkła i niestety przy upadku pękł mi wyświetlacz, którego naprawa przekroczyła 500zł – zaopatrzyłam się w akcesoria niezbędne do ochrony mojego telefonu. Pokrowiec oraz szkło hartowane zakupiłam na stronie www.4gsm.pl

 

Etui Rearth Ringke Fusion LG G5
Funkcjonalna ochrona połączona z minimalistycznym designem. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii etui jest w najwyższym stopniu przystosowane do zabezpieczenia smartfona nie wpływając na jego kształty.  Wykonane z trwałego i miękkiego TPU oraz mocnego poliwęglanu, co zapewnia najwyższą hybrydową ochronę oraz doskonałą przyczepność. Obudowa wyposażona jest w najnowszy system bezpieczeństwa „4-point Rear Guard”, który zapewnia stabilizację urządzenia na każdej powierzchni. Dodatkowo, wykorzystano technologię redukcji „Air Cushion” w celu wykonania bezwzględnej redukcji grubości etui tak, aby móc cieszyć się naturalnym kształtem urządzenia, nie zmniejszając walorów ochronnych obudowy. Poliwęglanowy i mocny tylni panel zabezpiecza przed zarysowaniami podczas każdego upadku oraz ukazuje naturalne i minimalistyczne piękno konstrukcji telefonu.

Pokrowiec jest przezroczysty, także jeśli mamy w naszym posiadaniu kolorową obudowę smartfona to nie jest ona w żaden sposób zakryta i nadal możemy cieszyć nią oko. Jednak to na czym mi zależało to przede wszystkim duża odporność jeśli chodzi o uszkodzenia w czasie upadku. Niestety są sytuacje, że nasz telefon ląduje na podłodze, więc chce mieć wtedy gwarancję, że nie wgniecie się od uderzenia i nie zniszczy. Dlatego ochrona jest u mnie podstawą przy wyborze pokrowca, natomiast wygląd schodzi na dalszy plan. Pokrowiec bardzo łatwo montuje się na telefon. Dopasowujemy do i wciskamy telefon w środek. Mamy swobodny dostęp do wejścia ładowarki, czy też słuchawkowego itp.

Glass Szkło Ochronne best Guard
Wykonane z 0,3 milimetrowego japońskiego szkła hartowanego, które przy tej grubości jest bardziej twarde od hartowanej stali. Jest całkowicie odporne na zarysowania oraz uderzenia. Dodatkowo jest całkowicie przejrzyste, a raz założone doskonale komponuje się z wyświetlaczem. Posiada zaokrąglone rogi oraz zaokrąglenie przy przyciskach. Specjalna struktura zmniejsza widoczność smug na szkle.

Ten zestaw to mój must have, gdyż jak pisałam wcześniej naprawa ekranów LCD jest zdecydowanie zbyt kosztowna. A czy szkło hartowane na prawdę chroni? Zobaczcie poniżej na zdjęcie – smartfon upadł mi ekranem w dół, jak widzicie szkło jest w kawałkach, natomiast ekran smartfona jest wciąż cały! Chyba domyślacie się co by było z ekranem, gdybym akurat nie miała na nim szkła…

A Wy jak dbacie o swój telefon?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News